Strona główna1 » Blog obrączki Eminence2 » Zalety obrączek soczewkowych

Zalety obrączek soczewkowych

Data dodania: 18-07-2019Wyświetleń: 46

Obrączki soczewkowe - zalety!

Do tej pory wykonywało się głównie obrączki o wewnętrznym profilu płaskim (patrz obrączka z prawej strony na fotografii), przez co krawędzie i cała wewnętrzna powierzchnia przylegała do skóry palca. Brak dostępu powietrza powodował, że skóra się odparzała i noszenie obrączki było dosyć mocno odczuwalne i niekomfortowe. Efekt znacznie nasilał się w momencie opuchnięcia paluszków, gdyż wtedy przestrzeń pomiędzy palcem a obrączką stawała się jeszcze bardziej ciasna.

Natomiast obrączki soczewkowe to obrączki nowoczesne "wyposażone" w odpowiedni profil wewnętrzny. Profil soczewkowy polega na lekkim zaokrągleniu wewnętrznej powierzchni obrączki. Zaokrąglenie obrączek od wewnątrz i nadanie im profilu soczewkowego powoduje znaczną poprawę komfortu noszenia. Profil ten sprawia, że odczuwanie i noszenie takiej obrączki jest bardzo komfortowe. Obrączka styka się ze skórą tylko w części środkowej co znacznie poprawia cyrkulację powietrza. Krawędzie obrączki bezpośrednio nie mają styku ze skórą przez co samo odczuwanie obrączki na palcu jest komfortowe.

Zaletą takich obrączek jest również to, że osoby z większymi skłonnościami do opuchnięć palców będą mogły szybciej taką obrączkę ściągnąć w momencie odczuwania opuchnięcia - skóra nie będzie się marszczyć podczas ściągania. Nie będą również sprawiały dużego dyskomfortu podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Pot znacznie szybciej będzie uwalniał się spod obrączki.

Obrączki soczewkowe polecane są szczególnie przy obrączkach szerokich tj. od 5 mm wzwyż. Eminence w swojej ofercie posiada tylko obrączki soczewkowe.

Obrączki soczewkowe
 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
5,0 / 5
Ocena 5,0 / 5
100% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
doskonała i fachowa obsługa. Obrączki są śliczne i polecam zakupy w EMINENCE
weronika, 24-11-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Wszystko super, jestesmy bardzo zadowoleni z wykonania obraczek. Do tego bardzo dobrze zapakowane- pelen profesjonalizm;) szxzerze polecam!
Ewelina, 19-04-2017
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2019 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.