wyszukiwanie zaawansowane
4elbgcxdw0
WalutaPolski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
Strona główna1 » Obrączki platynowe
Kategorie

Obrączki platynowe

Obrączki ślubne złote

Nowoczesność i szlachetność ...
          ... niesamowita mieszanka.
Platynowe obrączki ślubne - obrączki klasyczne, obrączki z brylantami, obrączki z kolorowymi kamieniami jubilerskimi. Obrączki o różnorodnej formie i ciekawym wzornictwie. Obrączki platynowe o jasno białej barwie i właściwościach antyalergicznych.
Obrączki z platyny tworzone są dla najbardziej wymagających klientów i charakteryzują się najwyższą trwałością spośród wszystkich obrączek. Oferowane są zazwyczaj w dwóch próbach tj. 950 i 600. Platyna jako metal jest odporna na chemikalia i jest zupełnie obojętna dla ludzkiego organizmu. Dosyć wysoka masa własna platyny sprawia, że obrączki są znacznie cięższe i zarazem dużo droższe od wersji złotych. Wszystkie obrączki zawierają wewnętrzną soczewkę co sprawia, że użytkowanie ich jest bardzo komfortowe.

 

Obrączki ślubne złote klasyczne
Platynowe obrączki ślubne - obrączki w kolorze jasno białym. Obrączki klasyczne, obrączki z brylantami przyozdobione grawerowanymi sercami i dodatkowo w akompaniamencie ciekawych opraw kamieni. Niesamowite połączenie nowoczesności i białego koloru metalu.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2018 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.