wyszukiwanie zaawansowane
k1f3e1j1qb57r8y559
WalutaPolski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
Strona główna1 » Obrączki platynowe
Kategorie

Obrączki platynowe

Obrączki ślubne złote

Nowoczesność i szlachetność ...
          ... niesamowita mieszanka.
Platynowe obrączki ślubne - obrączki klasyczne, obrączki z brylantami, obrączki z kolorowymi kamieniami jubilerskimi. Obrączki o różnorodnej formie i ciekawym wzornictwie. Obrączki platynowe o jasno białej barwie i właściwościach antyalergicznych.
Obrączki z platyny tworzone są dla najbardziej wymagających klientów i charakteryzują się najwyższą trwałością spośród wszystkich obrączek. Oferowane są zazwyczaj w dwóch próbach tj. 950 i 600. Platyna jako metal jest odporna na chemikalia i jest zupełnie obojętna dla ludzkiego organizmu. Dosyć wysoka masa własna platyny sprawia, że obrączki są znacznie cięższe i zarazem dużo droższe od wersji złotych. Wszystkie obrączki zawierają wewnętrzną soczewkę co sprawia, że użytkowanie ich jest bardzo komfortowe.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Obrączki ślubne złote klasyczne
Platynowe obrączki ślubne - obrączki w kolorze jasno białym. Obrączki klasyczne, obrączki z brylantami przyozdobione grawerowanymi sercami i dodatkowo w akompaniamencie ciekawych opraw kamieni. Niesamowite połączenie nowoczesności i białego koloru metalu.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2018 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.