Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Strona główna » Realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia

1. Gwarancja Eminence.

Gwarancja na biżuterię - Oferowana biżuteria objęta jest pełną dożywotnią gwarancją producenta. Wszelkie usterki wynikające z wadliwego wykonania biżuterii usuwane będą bezpłatnie przez firmę "Eminence". Biżuteria posiadająca uszkodzenia i będąca przedmiotem reklamacji zostanie naprawiona lub wymieniona na inną pełnowartościową biżuterię. Biżuteria na każdym etapie produkcyjnym podlega rygorystycznym testom i weryfikacji jakościowej. Ewentualne usterki wykrywane są na bieżąco w procesie produkcyjnym. W procesach technologicznych wykorzystujemy fabrykaty najwyższej jakości (progold, legor, swarovski, finegold itd.).
Gwarancja dożywotnia - każda biżuteria opatrzona jest w wartość dodaną. Wszelkie usterki, modyfikacje, naprawy, korekty rozmiaru i odnowy wykonacie dożywotnio w naszej firmie. Ponadto gwarantujemy korekty rozmiaru, a nawet po upływie kilku lat wykonanie od nowa danego wzoru obrączek czy innej biżuterii.

Certyfikaty autentyczności - większość oferowanych wyrobów zaopatrzona jest w certyfikat autentyczności stwierdzający masę, próbę, konfiguracje itp. Każdy wyrób posiada indywidualny numer identyfikacyjny przy pomocy, którego możemy stwierdzić po upływie lat ważne dane konfiguracyjne zamówienia.

 

2. Formy płatności.

Przelew bankowy - jet to popularna i bezpieczna forma dokonywania płatności za zamówiony towar. W chwili zamówienia deklarujesz formę płatności, i następnie dokonujesz przedpłaty całości kwoty widniejącej na fakturze zamówienia na nasze konto. Jeżeli posiadasz konto PKO BP Inteligo to dokonasz płatności bez prowizji, my również posiadamy rachunek Inteligo. Następnie firma wysyła zamówiony towar na dane adresowe przekazane w trakcie zamówienia. Istnieje również możliwość przekazania kwoty za zamówienie w chwili jego ukończenia. Schemat transakcji jest następujący. Składacie Państwo zamówienie i przekazujecie 100-500 zł zadatku na poczet zamówienia. My realizujemy zamówienie w określonym czasie i gdy wyrób jest już gotowy i rozliczony to przekazujemy informacje o pozostałej kwocie do zapłaty. Zapłaty możesz dokonać poprzez przelew bankowy lub poprze pobranie przy odbiorze - dokonujesz zapłaty kurierowi w chwili dostawy. Prosimy o potwierdzenie formy płatności w chwili składania zamówienia.

Dokonując przelewu w tytule proszę podać numer zamówienia widniejący w dokumentach.

Dane niezbędne do wykonania przelewu (również z zagranicy) znajdują się poniżej:

platnosci.pl

PPHU Eminence
ul. Wrocławska 18
56-400 Oleśnica
POLSKA/POLANDPKO BP Inteligo: 50 1020 5558 1111 1257 0090 0059
Numer SWIFT: BPKOPLPW
Numer IBAN: PL 50 1020 5558 1111 1257 0090 0059
 

Płatność przy odbiorze przesyłki - płatności dokonacie Państwo w chwili doręczenia przesyłki przez kuriera. Proszę pamiętać, iż w niektórych sytuacjach prosimy o wpłatę zadatku w wysokości od 100 zł. O wysokości zadatku i danych do wykonania przelewu firma poinformuje Państwa w chwili potwierdzenia zamówienia. Pozostała kwota zamówienia płatna jest w chwili odbioru przesyłki. O wysokości pozostałej kwoty do zapłacenia i terminie wysyłki będziecie Państwo poinformowani poprzez email. Ta forma płatności obarczona jest dodatkowym kosztem kuriera. Koszt ten widniał będzie w chwili składania zamówienia na podsumowaniu transakcji tytułem - Płatność przy odbiorze. Wysokość kwoty pobrania doliczona będzie do wysyłki. Łączny koszt wysyłki pobraniowej kurierem UPS to 30 zł.

Gotówka Przy odbiorze osobistym w naszym salonie - jeżeli możecie Państwo odebrać przesyłkę osobiście w siedzibie naszej firmy to bardzo zapraszamy. Proszę pamiętać, iż w niektórych sytuacjach (zazwyczaj przy zamówieniu obrączek złotych) prosimy o wpłatę zadatku w wysokości od 100 zł. O wysokości zadatku i danych do wykonania przelewu firma poinformuje Państwa w chwili potwierdzenia zamówienia. Zadatek można uiścić również w siedzibie firmy np. podczas pomiaru paluszków. Pozostała kwota za zamówienie rozliczona będzie w chwili odbioru biżuterii. O wysokości kwoty do zapłacenia i terminie odbioru będziecie Państwo poinformowani poprzez email lub telefonicznie.  

Płatności online - www.payu.pl - płatności realizowane są poprzez centrum płatności online - www.payu.pl. Platnosci payu.pl to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie. W ramach tej formy płatności znajdują się następujące możliwości uiszczenia zapłaty za towar:
 

alt

Płatności online - PayPal - https://www.paypal.com/pl. Przez telefon i tablet, mobilnie i online. Możliwości jest wiele, a wybór należy do Ciebie. Z nami kupujesz jak chcesz i masz pewność, że Twoje dane finansowe są bezpieczne.

Płatności PayPal

UWAGA: Niestety na różnice kursowe wynikające pomiędzy walutami PLN a walutami innych krajów nie jesteśmy w stanie utrzymaj tej płatności bez prowizji. Zatem dla tej metody płatności ustalamy prowizję w wysokości 2 %.

Płatności online - tpay.com - dzięki temu systemowi możesz wybrać jeden z ponad 38 banków aby dokonać przelewu wewnętrznego, księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym - zdecydowanie więcej niż oferują inne systemy płatności internetowych.

Poniżej znajduje się szczegółowa lista kanałów płatności:

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD

 

3. Forma wysyłki i odbioru.

Formy dostawy - Polska Czas dostawy Koszt przesyłki
Kurier UPS Kurier UPS - przedpłata1 - 2 dni robocze25 zł
Kurier UPS Kurier UPS - płatność przy odbiorze1 - 2 dni robocze30 zł
Poczta Polska Poczta polska - przedpłata1 - 2 dni robocze12 zł
Poczta Polska Poczta polska - płatność przy odbiorze1 - 2 dni robocze15 zł
Paczkomaty Paczkomaty 24 - przedpłata1 - 2 dni robocze12 zł
Przesyłki międzynarodowe - UE Czas dostawy Koszt przesyłki
Poczta Polska Poczta polska - Zagraniczna przesyłka polecona3 - 10 dni roboczych

30 zł

Kurier UPS Kurier UPS - nieubezpieczony3 - 5 dni roboczych80 zł
Kurier UPS Kurier UPS - nieubezpieczony (Grecja, Hiszpania, Irlandia, Irlandia Północna, Łotwa, Portugalia, Szwecja, Słowenia, Wielka Brytania, Włochy)3 - 5 dni roboczych90 zł
Kurier UPS Kurier UPS - ubezpieczony do pełnej wartości (Wszystkie kraje UE)3 - 5 dni roboczych120 zł

Kurier UPS - Wszystkie przesyłki z zawartością złotej biżuterii nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS (ups.com.pl). Gwarantowany czas dostawy przesyłek to 2 dni robocze licząc od momentu nadania. Za pośrednictwem witryny internetowej firmy UPS można sprawdzić aktualną trasę przesyłki:
https://www.ups.com/WebTracking/track?loc=pl_PL&WT.svl=PNRO_L1.

W celu sprawdzenia trasy przesyłki należy posłużyć się numerem listu przewozowego UPS. Numer ten przekazany będzie Państwu pocztą email w chwili nadania paczki. Numer nadania oraz tracking-link dostępny jest również w historii zamówienia w niniejszej witrynie.

Przesyłki dostarczane są poprzez UPS do następujących krajów UE:

Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Irlandia Północna, Litwa, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Przesyłki dostarczane są w godz. 10-18 pod wskazany adres. Proponujemy, aby adres dostawy był miejscem Państwa pracy. Jeżeli przesyłka ma być dostarczona w określonym czasie to prosimy o informacje podczas składania zamówienia. Przesyłkę można również odebrać bezpośrednio w lokalnej siedzibie UPS.

Przesyłki międzynarodowe UE nie są objęte opłatami celnymi oraz innymi podatkami. Pozostałe kraje wymagają indywidualnej wyceny kosztów przesyłki.

Poczta Polska - przesyłki nadawane w opcji Paczka48 oraz list polecony priorytetowy.

Przesyłki międzynarodowe realizowane są również przy pomocy Poczty polskiej. Wszystkie przesyłki nadawane są jako - Zagraniczna przesyłka polecona. Przesyłki wysyłane są w opcji przesyłek priorytetowych ekspresowych za przedpłatą. Czas dostawy to czas od 3 do 10 dni roboczych od dnia nadania. Wszystkie przesyłki zapakowane są w tekturowy kartonik oraz kopertę.

Szczegółowa lista krajów zamieszczona jest poniżej:

Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania. Poczta polska udostępniła możliwość śledzenia przesyłek - https://emonitoring.poczta-polska.pl/
 

Paczkomaty - InPost. Paczkomaty InPost to nowoczesna usługa pocztowa, wykorzystująca system automatycznych skrytek pocztowych.

Paczkomaty to nowoczesna forma realizacji wysyłek i zarazem najtańsza.
Śledzenie przesyłek Paczkomaty InPost - https://inpost.pl/sledzenie-przesylek  

 

4. Termin realizacji zamówienia.

Wszystkie wyroby oferowane za pomocą niniejszej witryny wykonywane są na indywidualne zamówienie. Termin wykonania określony jest w karcie każdego wyrobu. Jest to orientacyjny czas wykonania biżuterii nie licząc czasu przesyłki. Czas ten liczony jest jako - liczba dni roboczych. Dni robocze to wyłącznie dni pracujące, bez sobót, świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. Czas ten liczony jest od chwili potwierdzenia transakcji, wpływu zadatku bądź zapłaty lub autoryzacji płatności online. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany terminu wykonania biżuterii w przypadku zdarzeń losowych, na które przedsiębiorstwo nie miało wpływu.

 

5. Opakowania.

Wszystkie wyroby przesyłane są za pośrednictwem Firmy kurierskiej UPS. Biżuteria opakowana jest w estetyczne opakowanie jubilerskie z przeznaczeniem na dany wyrób.

Cała przesyłka zapakowana jest w kartonik tekturowy o niewielkich wymiarach. Tak opakowana przesyłka jest zabezpieczona przed uszkodzeniami i ewentualnymi ingerencjami osób trzecich. Przesyłka nie zwiera żadnych informacji o pochodzeniu wyrobu.

Pełna oferta opakowań dostępna jest tutaj - https://www.eminence.pl/opakowania-c-14.html

Ponadto jeżeli mają Państwo specjalne życzenia dotyczące opakowania biżuterii to prosimy o informacje.

Opakowanie obrączek złotych firmy Eminence
Opakowanie obrączek srebrnych firmy Eminence
 

6. Modyfikacje biżuterii.

Wszystkie wyroby oznaczone jako producent Eminence wykonywane są na indywidualne zamówienie i wytwarzane są według wzornictwa i pomysłów firmy Eminence. To pozwala nam na modyfikowanie niemalże każdej obrączki według Państwa indywidualnych gustów i potrzeb. Każdy wyrób według możliwości technologicznych można poddać modyfikacji:

  • wagi;
  • szerokości;
  • grubości;
  • powierzchni wykończeniowych;
  • oprawy dodatkowych kamieni bądź usunięcia kamieni;
  • dodania bądź usunięcia dodatkowych pasków czy warkoczy;
  • zmiany kolorystyki poszczególnych elementów np. zmiana białego złota na żółte lub czerwone;
  • dodania bądź usunięcia dodatkowych rowków czy nacięć diamentowych;
  • wkomponowanie dodatkowych wzorów, tekstów, imion, chińskich znaków itp.

Ponadto wykonamy obrączkę według Państwa pomysłów i upodobań. Jeżeli posiadasz pomysł na obrączkę o niepowtarzalnym wzornictwie to skontaktuj się z nami. Na podstawie Państwa pomysłu i przy wykorzystaniu naszej technologi możemy stworzyć obrączki o indywidualnym i niepowtarzalnym charakterze. Więcej informacji znajduje się https://www.eminence.pl/zaprojektuj-swoje-obraczki-pm-33.html.

 

7. Informacje o rozmiarach.

UWAGA: W ofercie firmy Eminence znajdują się obrączki, które ze względu na technologię wykonania nie mogą być poddane tzw. szybkiej korekcie rozmiaru.

W celu doboru odpowiedniego rozmiaru prosimy zapoznać się z informacjami o rozmiarach (link poniżej):

https://www.eminence.pl/rozmiary-niezbedne-informacje-pm-27.html

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z trudności dopasowania rozmiaru, szczególnie przy obrączkach szerszych. Jako nieliczni w Polsce proponujemy usługę pomiaru rozmiarów paluszków celem dopasowania odpowiedniego rozmiaru. Pomiar przy pomocy wzornika daje pewność dopasowania rozmiaru. Wszystkie dodatkowe informacje o usłudze pomiaru znajdują się pod linkiem - https://www.eminence.pl/wzorniki-pomiarowe-pm-90.html

Ponadto jednoznacznie informujemy, iż w sytuacji błędnego dopasowania rozmiarów obrączek zawsze służymy pomocą. W każdym wypadku można dokonać korekty obrączki. W niektórych wypadkach związane jest to z wykonaniem części obrączki od nowa a co za tym idzie włożeniem dodatkowej pracy oraz zużycia dodatkowych ilości materiału. Szybkiej korekcie można poddać tylko wzory proste i bez kamieni. Natomiast przy obrączkach skomplikowanych składających się z kilku elementów korekta jest trudna oraz pracochłonna.

Podejmując decyzję o zakupie obrączek firmy Eminence proszę ten proces podejmować rozważnie i mieć na uwadze to, iż każda korekta wiąże się wykonaniem części obrączki od nowa oraz z dodatkowym nakładem finansowym i czasem. Świadomość ta uniknie wszystkim niepotrzebnych problemów. Ponadto gwarantujemy również, wykonanie danego wzoru obrączki po upływie kilku lat.

Ustalenie prawidłowego rozmiaru obrączek - 100 % pewności dopasowania rozmiarów.
 

8. Grawerunek.

Do każdej oferowanej obrączki otrzymują Państwo możliwość wykonania gratisowego grawerunku wewnętrznego. Wszystko o grawerunku znajduje się pod poniższym linkiem:

https://www.eminence.pl/grawerunek-obraczek-pm-70.html

Grawer obrączek Eminence
Grawer laserowy obrączek Eminence
 

Przejdź do strony głównej
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
99% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Karyna Boiko , 27-02-2018
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
4,8 / 5
Super kontakt z obsługą i szybki czas realizacji. Polecam :)
Agnieszka Rusinek, 06-07-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2021 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.