wyszukiwanie zaawansowane
l8fdfdk0p9c2wd
WalutaPolski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
Strona główna1 » Dlaczego nasza biżuteria

Dlaczego nasza biżuteria

Dlaczego wybrać obrączki firmy Eminence?


Pokrótce przedstawimy kilka aspektów, dzięki którym wybór naszej oferty będzie łatwiejszy i w efekcie bardziej zadowalający.
 

Po pierwsze - wszystkie produkowane obrączki przez firmę Eminence wykonane są metodą bezszwową. Podstawa obrączki wykonana jest z jednego kawałka metalu. Metoda ta zapewnia dłuższą trwałość biżuterii oraz wyklucza ewentualne pęknięcia. Wykonywanie obrączek w tej technice w znacznym stopniu ułatwia korekty rozmiarów.
Natomiast obrączki wykonywane w sposób tzw. lutowania posiadają miejsce łączenia, które podczas zabiegu np. powiększania ulega znacznemu rozciągnięciu i w konsekwencji pęknięciu. Ponowne lutowanie tego miejsca powoduje zmianę wyglądu obrączki (szczególnie w przypadku elementów ozdobnych tj. jak frezowanie, symbole, wzory itp.)
 

Metoda bezszwowego wykonywania obrączek

Metoda bezszwowego wykonywania obrączek z rury


Po drugie - jak pisaliśmy w "poradniku młodej" pary złoto w postaci czystej jest metalem bardzo miękkim i podatnym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. W przemyśle jubilerskim zastosowanie ma złoto o próbie 585. Próba 585 oznacza, iż na 1000 części przypada 585 (14 karat) czystego złota, natomiast pozostała część tj. 415 to stopy innych metali. Odpowiednia proporcja złota to nie tylko jedyny warunek dobrych właściwości stopu. Ważnym elementem, są również liguraty tj. dodatki stopowe dodawane do złota. Dodatki te stanowią pozostałą część stopu złota - 415 pozostałych części dodanych do czystego złota. Ważne, aby obrączki wykonywane były z czystego złota z dodatkiem ligur renomowanych firm.
W produkcji biżuterii firma Eminence wykorzystuje tylko czyste złoto oraz dodatki stopowe renomowanych, światowych firm.
Warto tu również zwrócić uwagę na fakt, iż jubiler oferujący biżuterię dużo tańszą od biżuterii firm renomowanych może rekompensować sobie tą różnicę poprzez wykorzystanie złota z tzw. złomu złota i co za tym idzie nie używa markowych dodatków stopowych. Innym słowy przetapiany zostaje złom złota w postaci gotowych wyrobów np. o próbie 585 o rożnych właściwościach jak i różnych zanieczyszczeniach. Taki zabieg znacznie wpływa na ostateczną strukturę metalu i jego przyszłą trwałość. Zanieczyszczenia powodują pęknięcia, wewnętrzne pęcherzyki i przebarwienia.
 

Białe złoto palladowe


Po trzecie - łączenie różnych kolorów złota. Jeśli firma nie dysponuje odpowiednią technologią to połączenie kilku kolorów złota wykonywane jest tradycyjną metodą lutowania. Metoda ta wymaga dużego doświadczenia i w większości wypadków daje odpowiednie rezultaty. Metoda ta niestety również obarczona jest mankamentami min. połączenie daje niewielkie możliwości korygowania rozmiarów (od 1 do 3 rozmiarów). Powierzchnie łączone mogą posiadać wizualne defekty w postaci np. dziurek, przebarwień i porów.
My oferując Państwu biżuterię proponujemy wykonywanie połączeń kolorowych przy pomocy technologii łączenia poprzez przenikanie. Zgrzewanie według tej technologii polega na samorzutnym mieszaniu się cząsteczek i atomów łączonych metali i odbywa się według ściśle określonych parametrów tj. temperatury i ciśnienia. Łączenie metali jest trwałe i charakteryzuje się dużo lepszymi walorami estetycznymi. Obrączki wykonane w tej technologii znacznie lepiej znoszą wszelkie korekty rozmiarów. Możliwe jest powiększenie obrączki nawet o 5 numerów.
 

Dyfuzyjne łączenie obrączek


Po czwarte - stwarzamy możliwość dopasowania każdego wzoru do Państwa oczekiwań. Przedstawione wzory można dowolnie modyfikować min. zmieniać konfigurację kolorystyczną, zmieniać wykończenia, oprawiać dodatkowe kamienie, zmieniać profil itp. Takie podejście pozwoli na stworzenie obrączek dopasowanych do indywidualnych cech każdej pary młodej.
 

Dowolne modyfikacje obrączek


Po piąte - obrączki są produktem, który musi nieść w sobie wartość dodaną w postaci usług komplementarnych. Co to oznacza dla klienta? Firma oferując obrączki musi również oferować ich kompletny serwis. Często się zdarza, że opieka nad klientem kończy się w chwili samej sprzedaży wyrobu. O wszelkie naprawy, renowacje i korekty rozmiarów klient musi martwić się sam.
My jako firma zobowiązujemy się do dożywotniej obsługi po sprzedażowej. Oferujemy wszelkiego typu naprawy, renowacje obrączek i co najważniejsze korekty rozmiarów. Oczywiście przed decyzją zakupu prosimy bardzo o przeczytanie wszystkich informacji o rozmiarach oraz informacji na temat realizacji zamówienia. Prosimy również przeczytać artykuł - poradnik zakupu obrączek.Zapraszamy również do rozważenia zakupu obrączek w systemie ratalnym firmy Payu. Ślub i wszystko z nim związane jest wydarzeniem kosztownym. Obrączki również stanowią znaczny wydatek w budżecie Pary młodej. My jako firma stwarzamy możliwość rozłożenia tego wydatku w czasie w postaci kredytu konsumenckiego. Wszelkie szczegółowe informacje znajdą Państwo pod poniższym linkiem:
 


U nas klient nigdy nie pozostanie sam.

 

Gwarantowana jakość wyrobów Eminence


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2018 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.