wyszukiwanie zaawansowane
ceha19e1oftek7w5
WalutaPolski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
Strona główna1 » Formularz wyceny napraw jubilerskich

Formularz wyceny napraw jubilerskich

Formularz wyceny naprawy biżuterii
Formularz wyceny naprawy biżuterii
Formularz wyceny naprawy biżuterii
 


Przedstawiamy Państwu ofertę na usługę naprawy Państwa biżuterii. Dzięki nam Wasza ulubiona biżuteria będzie nadal nadawał się do użytkowania i nabierze ponownego blasku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie złotnicze i oraz odpowiednie dyplomy czeladnicze i mistrzowskie w zawodzie złotnictwa i jubilerstwa. Jesteśmy w stanie naprawić niemalże każdą biżuterię. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt - jubiler@eminence.pl oraz pod numerem telefonu - 600411378.

Uwaga: Przedmioty do naprawy można dostarczyć do nas na trzy sposoby po wcześniejszym ustaleniu szczegółów:
 1. Samodzielnie - osobiście do naszego salonu lub za pomocą poczty polskiej jako przesyłka polecona priorytetowa. Przesyłki takie posiadają numer po którym można śledzić jej drogę. W takim wypadku będą Państwo wiedzieli, że przesyłka została przez nas odebrana.
 2. Samodzielnie wysłać z najbliższego paczkomatu do paczkomatu w Oleśnicy - zaadresuj wysyłkę i wyślij ją do paczkomatu - OLN01ML, ul. Kochanowskiego 3, 56-400 Oleśnica na nasze dane - jubiler@eminence.pl, tel. 600411378.
 3. Odbiór przedmiotów przez kuriera UPS - my zamówimy kuriera na określony dzień po odbiór przesyłki. W takim wypadku prosimy o skorzystanie z tego formularza.
Oferujemy również wykonanie usługi przez internet online. Procedura wykonania usługi przebiega w kilku krokach:
 1. Pierwszy krok - wypełnienie niniejszego formularza wyceny naprawy.
 2. Drugi krok - wycena usługi przez nas i podanie jej ceny.
 3. Trzeci krok - dostarczenie do nas biżuterii.
 4. Czwarty krok - rejestracja w naszym sklepie i zakup odpowiedniej ilości owej usługi naprawy - odpowiednia ilość według wyceny x 5 zł.
 5. Piąty krok - potwierdzimy złożenie zamówienia na usługę i podamy czas naprawy i datę wysyłki lub odbioru naprawy.
Zakupu usługi prosimy dokonać tutaj. Na stornie przedstawiamy listę przykładowych napraw i cen - https://www.eminence.pl/naprawa-bizuterii-naprawy-jubilerskie-p-42462.html

Uwaga: Ostateczna cena za usługę zależna jest od wielu czynników min.:
 • od stopnia trudności wykonania - trudność zależna jest od rodzaju oprawionych kamieni jak i konstrukcji danej biżuterii,
 • od ilości zużytych materiałów,
 • od ilości zużytych metali szlachetnych,
 • od wielkości biżuterii - wielkość wpływa na proces nakładania powłok galwanicznych tj. rodowania itp.
 • od ilości czasu poświęconego na naprawę,
 • od technik wykonania i zaangażowania określonych maszyn jubilerskich.
Wszystkie usługi wykonujemy profesjonalnie i zawsze przekazany wyrób zostaje odświeżony tj. wyrób pozbawiony jest rys, pięknie się błyszczy, kamienie zostają umyte w myjce ultradźwiękowej przez co odzyskują blask oraz na życzenie wyrób zostaje zabezpieczony powłoką ochronną rodu. W razie pojawienia się możliwych trudności natychmiast skontaktujemy się z Państwem i podamy alternatywne możliwości wykonania usługi.

Wypełnij poniższy formularz i prześlij nam poglądowe zdjęcia biżuterii. Na tej podstawie wycenimy koszt jej naprawy!
 

Imię i nazwisko:

Ulica nr. posesji / nr. mieszkania:

Miasto:

Kod pocztowy:

Telefon:

Adres email:

Jak dostarczysz przesyłkę z biżuterią: Dostarczę biżuterię osobiście do salonu
Dostarczę biżuterię samodzielnie przesyłką
Dostarczę biżuterię do paczkomatu - OLN01ML, ul. Kochanowskiego 3, 56-400 Oleśnica na nasze dane - jubiler@eminence.pl, tel. 600411378
Proszę o zamówienie kuriera do mnie - koszt kuriera 25 zł / samodzielny wydruk listu przewozowego

Kiedy kurier ma odebrać przesyłkę z biżuterią:

Charakterystyka biżuterii:

Opis biżuterii i ewentualne sugestie naprawy:

Poglądowe zdjęcie biżuterii:

Zgoda na przetwarzanie danych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz regulaminem i polityką prywatności w związku z wysłaniem formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, usunięcia lub zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma PPPHU Eminence ul. Wrocławska 18 56-400 Oleśnica
Wyrażam zgodę na przekazanie danych osobowych do firm zewnętrznych tj. do firmy kurierskiej Ups w celu realizacji odbioru i dostarczenia naprawianej biżuterii.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2018 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.