Strona główna1 » Wysyłka i płatność

Wysyłka i płatność

Eminence oferuje dogodne formy płatności jak i wysyłki. Poniżej zamieszczamy opis poszczególnych form płatności i wysyłki.
Wybierz dogodną dla siebie formę!
 
Formy płatności
Płatność za pobraniem w Eminence
Za pobraniem - płatność możliwa podczas odbioru przesyłki od kuriera. Przy zamówieniach pobraniowych firma Eminence będzie prosiła o wpłatę zadatku zależną od wysokości zamówienia. Kwota zadatku ustalana jest indywidualnie w momencie potwierdzenia zamówienia. Składając zamówienie za pobraniem prosimy zatem liczyć się z możliwością pobrania od Państwa zadatku. Pozostała kwota będzie pobrana u kuriera oczywiście pomniejszona o wysokość wpłaconego zadatku.
 
Płatność Payu w Eminence
Płatności online - www.payu.pl - płatność realizowana natychmiastowo - za pośrednictwem systemu płatności online Payu dokonacie Państwo przelewu ze wszystkich najpopularniejszych banków w Polsce. Za pomocą Payu dokonacie również płatności najpopularniejszymi kartami płatniczymi i kredytowymi tj. Visa, Mastercard.
 
Płatność Tpay w Eminence
Płatności online - www.tpay.com - płatność realizowana natychmiastowo - dzięki temu systemowi mogą Państwo wybrać jeden z ponad 38 banków, aby dokonać zapłaty za zakupione produkty w czasie rzeczywistym. Za pomocą Tpay dokonacie również płatności najpopularniejszymi kartami płatniczymi i kredytowymi tj. Visa, Mastercard oraz płatności ratalnych za pomocą Alior Banku. System rat dostępny jest jako dodatkowy kanał płatności na liście banków.
 
Płatność PayPal w Eminence
Płatności online - PayPal - płatność realizowana natychmiastowo. Płatności dokonasz poprzez telefon i tablet, mobilnie i online. Bardzo szybki i bezpieczny sposób zapłaty za zakupy w internecie. Za pomoca Paypal zapłacicie również najpopularniejszymi kartami płatniczymi i kredytowymi z całego Świata.
 
Płatność ratalna w Eminence
Płatności ratalna Raty Payu - www.payu.pl - płatność wykonana natychmiastowo po wypełnieniu formularza ratalnego i otrzymaniu pozytywnej decyzji o kredycie. Raty PayU dostępne są w przedziale od 300 do 20 000 zł. Formularz należy wypełnić po dokonaniu zamówienia. W razie negatywnej decyzji zamówienie będzie automatycznie anulowane.
 
Płatność płace później Payu w Eminence
Płatność odroczona płace później z Payu - płatność realizowana natychmiastowo - zapłaty za zakupiony produkt możecie Państwo dokonać w ciągu 30 dni. Płatność możesz odroczyć nawet do 30 dni od momentu zakupu. Jeśli nie zdążysz zapłacić w ciągu 30 dni to możesz rozłożyć spłatę na 6 rat.
 
Płatność przelewem w Eminence
Płatność przelewem tradycyjnym - płatność bezpośrednia na nasze konto firmowe:

PPHU Eminence
ul. Wrocławska 18
56-400 Oleśnica
PKO BP Inteligo  50 1020 5558 1111 1257 0090 0059
Numer SWIFT: BPKOPLPW
 
Formy wysyłki
Wysyłka w Eminence
Poczta polska - przesyłki dostarczamy w formie Paczka48 oraz list polecony priorytetowy
Paczkomaty Inpost - przesyłki nadajemy za pomocą paczkomatów na terenie całej Polski.
Kurier UPS - przesyłki dostarczamy przy pomocy firmy kurierskiej UPS.
 
Cennik wysyłki w Eminence
 
Przesyłki krajowe:
Poczta polska list polecony priorytetowy - 10 zł.
Poczta polska Paczka 48 - 10 zł.
Poczta polska Paczka 48 - pobranie - 15 zł.
Paczkomaty - 12 zł.
Kurier UPS - 25 zł.
Kurier UPS - pobranie - 30 zł.

Przesyłki zagraniczne:
Poczta polska zagraniczny list polecony priorytetowy - 30 zł.
Kurier UPS (przedpłata) - 120 zł
 
 
Dodatkowe i szczegółowe informacje dotyczące realizacji zamówienia znajdują się pod tym linkiem - https://www.eminence.pl/formy-wysylki-pm-30.html
 

Przejdź do strony głównej
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
5,0 / 5
Ocena 5,0 / 5
100% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Polecam obrączki najwyższej jakości.
Marlena , 29-09-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Na razie , co prawda, nie kupiłem żadnej biżuterii,, tylko bezpłatny miernik wielkości obrączek, ale już po tym pierwszym kontakcie mogę sklep polecić innym klientom.
Andrzej, 23-10-2017
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2019 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.