wyszukiwanie zaawansowane
odw9g9o1tfz9
WalutaPolski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
Strona główna1 » Obrączki palladowe
Kategorie

Obrączki palladowe

Obrączki ślubne palladowe

Od przyjaźni ...
          ...po miłość.
Palladowe obrączki ślubne - obrączki klasyczne, obrączki z brylantami, obrączki z kolorowymi kamieniami jubilerskimi. Obrączki o różnorodnej formie i ciekawym wzornictwie. Obrączki palladowe o szaro białej barwie i właściwościach antyalergicznych.
Obrączki z palladu tworzone są dla wymagających klientów i charakteryzują się wysoką trwałością. Oferowane są zazwyczaj w dwóch próbach tj. 950 i 500. Pallad jako metal jest odporny na chemikalia i jest zupełnie obojętny dla ludzkiego organizmu. Masa własna palladu jest nieco niższa od platyny i złota co sprawia, że obrączki są nieco tańsze. Wszystkie obrączki zawierają wewnętrzną soczewkę co sprawia, że użytkowanie ich jest bardzo komfortowe.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Obrączki ślubne złote klasyczne
Palladowe obrączki ślubne - obrączki w kolorze szaro-białym. Obrączki przyozdobione grawerowanymi sercami i symbolami i dodatkowo w akompaniamencie ciekawych opraw kamieni. Niesamowite połączenie miłosnej symboliki i białego koloru metalu.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2018 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.