Nasz salon:
Oleśnica
Wrocławska 18
0
Twój schowek jest pusty
0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Formularz skupu Złota / Srebra

Formularz skupu Złota / Srebra

 
Formularz skupu złota i srebra
Formularz skupu złota i srebra
Formularz skupu złota i srebra

 
 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z niniejszej oferty. Firma Eminence prowadzi skup złomu złota oraz srebra. Metale skupujemy w różnej postaci i próbie.
 


Jeżeli posiadacie jakieś stare elementy złote lub srebrne to serdecznie zapraszamy do bezpłatnej wyceny. Bezpłatnie wycenimy każdy złom bez względu na postać. Może to być stara biżuteria, sztućce, zastawy, styki srebrne, monety, sztabki, zlewki, antyki itp. Złom dokładnie sprawdzimy i podamy dokładną kwotę z uwzględnieniem rynkowej ceny giełdowej złomu.

Zachęcamy również do sprzedaży złomu złota i srebra poprzez internet.


Procedurę skupu złomu złota i srebra przedstawiamy poniżej:
 

1. Krok pierwszy - zbierz złom złota lub srebra i dokonaj jego oceny tj. sprawdź jego próbę oraz wagę. Jeśli jet to sprawa kłopotliwa to proszę udać się do jubilera celem weryfikacji. Proszę pamiętać, aby poprosić o wyciągnięcie wszelkich kamyczków lub innych elementów niezłotych i niesrebrnych. Spisz dokładnie wagę i jego próbę w odniesieniu do każdego elementu. Często złom złota występuje w różnych próbach i różnej kolorystyce. W ramach skupu nie ma znaczenia próba oraz kolor dostarczonego metalu. Złoto może być różnej próby począwszy od 333 a skończywszy na czystym złocie. Srebro również może być różnej próby począwszy od 500 po 999. Oczywiście stan złomu możemy również zbadać sami. Następnym krokiem będzie kontakt z naszą firmą.
Wyślij formularz dostępny tutaj - http://www.eminence.pl/formularz-skupu-zlota-srebra-f-5.html
Spakuj metal w taki sposób, aby tworzył zwartą całość. Metal nie może luźno latać po kopercie. Spakuj elementy do woreczka i ewentualnie owiń taśmą klejącą i zapakuj do koperty bąbelkowej. Załącz również podpisany regulamin dostępny tutaj - Regulamin skupu złota i srebra w firmie Eminence


2. Krok drugi - Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Państwem telefonicznie i przekażemy wszelkie niezbędne informacje. Uwaga: Metale do skupu można dostarczyć do nas na trzy sposoby po wcześniejszym ustaleniu szczegółów:

  1. Samodzielnie - osobiście do naszego salonu pod adresem - PPHU Eminence ul. Wrocławska 18, 56-400 Oleśnica lub za pomocą poczty polskiej jako przesyłka polecona priorytetowa. Przesyłki takie posiadają numer, po którym można śledzić jej drogę. W takim wypadku będą Państwo wiedzieli, że przesyłka została przez nas odebrana.
  2. Samodzielnie wysłać z najbliższego paczkomatu do paczkomatu w Oleśnicy - nr paczkomatów do firmy Eminence na dane - jubiler@eminence.pl, tel. 600411378:
    OLN03N - Rzemieślnicza 3, 56-400 Oleśnica;
    OLN09M, - Rzemieślnicza 8, 56-400 Oleśnica
  3. Odbiór przedmiotów przez kuriera UPS - my zamówimy kuriera na określony dzień po odbiór przesyłki.

Proponujemy podesłanie kuriera do Państwa celem odbioru przesyłki. Firma kurierska to - UPS. Pamiętaj, że w dniu odbioru przesyłki ktoś powinien znajdować się bezustannie pod wskazanym adresem, aż do momentu odbioru paczki. Czas odbioru to czas od godz. 9 do 18. 
Po ustaleniu daty odbioru wygenerujemy dla Państwa list przewozowy i prześlemy go do Państwa poprzez pocztę email. List przewozowy zapisany jest w formacie PDF. WAŻNE - List przewozowy trzeba będzie wydrukować na drukarce. Wydrukowanie listu na drukarce jest warunkiem przejęcia paczki przez kuriera. Paczka będzie ubezpieczona do pełnej wartości złota. Koszt wysyłki kuriera do Państwa to koszt 30 zł. Koszt ten będzie rozliczony względem ceny skupu całości złomu. Zatem jak nie dysponują Państwo drukarką i wydrukowanym listem przewozowym to niestety kurier nie podejmie paczki. W takim wypadku mogą Państwo paczkę nadać samodzielnie na własny koszt poprzez kuriera lub pocztę polską. Powyższe zasady pakowania dotyczą również przesyłki nadanej na własny rachunek. W paczce proszę załączyć informacje o nadawcy.
 

3. Krok trzeci - dostarczenie Państwa złomu do firmy Eminence. Zaraz po otrzymaniu Państwa przesyłki sprawdzamy jej zawartość i zgodność z wcześniejszymi deklaracjami. Dokonujemy weryfikacji próby, wagi itp. Następnie przekazujemy Państwu wynik weryfikacji tj. podajemy szczegółową wagę i próbę poszczególnych elementów i podajemy łączną wagę złomu w odniesieniu do próby złota 585 i próby srebra 999.
Następnie przekażemy Państwu propozycję kwoty za dostarczony złom złota i srebra. Ceny opieramy na aktualnych cenach giełdowych metali szlachetnych według powyższej tabeli. Oczywiście w sytuacji niekorzystnych dla Państwa warunków przysługuje Państwu prawo do zwrotu przesłanego złomu.
Po akceptacji dokonamy wpłaty określonej kwoty na podane konto bankowe lub dokonamy zapłaty poprzez przekaz pocztowy.
 

UWAGA: Pamiętaj, że powyższa usługa i w jej ramach rozliczenie Państwa złota odbywa się na zasadzie wzajemnego zaufania. Firma dołoży wszelkich starań, aby proces ten był uczciwy i transparentny.

 

Imię i nazwisko:

Ulica nr. posesji / nr. mieszkania:

Miasto:

Kod pocztowy:

Telefon:

Adres email:

Jak dostarczysz przesyłkę:

Kiedy kurier ma odebrać przesyłkę:

Forma zapłaty za metal:

Nazwa Banku:

Numer konta bankowego:

Charakterystyka metalu:

Próba metalu:

Fotografia metalu:

Dostarczony złom złota na wykonanie obrączek:

Dodatkowe informacje:


Przepisz tekst z obrazka

Przejdź do strony głównej
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena usług Eminence 4,9 / 5
99% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
bardzo dobry sklep,super kontakt ze sprzedawcą,polecam
Jacek , 11-05-2017
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Produkt wysokiej klasy, zgodny z opisem. Polecam jak najbardziej!
Szymon , 04-06-2017
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Opinie klientów Eminence na OkazjeInfoOpinie klientów Eminence na CeneoOpinie klientów sklepu Eminence.plOpinie klientów Eminence na Sklepy24Opinie klientów Eminence w GoogleOpinie klientów Eminence na FacebookOpinie klientów Eminence na Opineo
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu