wyszukiwanie zaawansowane
21x7pc71gfgb
WalutaPolski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
Strona główna1 » Centrum wiedzy jubilerskiej

Centrum wiedzy jubilerskiej

Centrum wiedzy jubilerskiej
 


Wszystko o zakupie obrączek ślubnych - poradnik młodej pary

Tutaj dowiesz się na jakie aspekty należy zwrócić uwagę przy zakupie obrączek ślubnych.
 
 


Wszystko o tworzeniu biżuterii i technologiach

Tutaj dowiesz się wszystkiego o technologiach wykorzystywanych przy produkcji biżuterii. Tekst zawiera takie informacje jak metody wykonywania obrączek, dodatki stopowe, powierzchnie wykończeniowe, profile i wiele innych cennych informacji. Dodatkowo zamieszczony jest wzornik do sprawdzenia szerokości obrączek.
 
 


Wszystko o rozmiarach

Tutaj dowiesz się wszystkiego o rozmiarówce. Zawarte są tu istotne punkty dotyczące pomiaru paluszków. Dodatkowo znajduje się wzornik do wydrukowania i sprawdzenia rozmiarów.
 
 


Wszystko o grawerunku

Tutaj dowiesz się wszystkiego o grawerunku. Ponadto znajdziesz tutaj przykładowe testy na grawerunek oraz zobaczysz realne zdjęcie grawerunku. Do każdej oferowanej obrączki grawer otrzymujesz gratis.
 
 


Wszystko o tym jak tworzymy obrączki ślubne - jak powstaje nasza biżuteria

Tutaj dowiesz się wszystkiego o technologiach wykorzystywanych przy produkcji naszej biżuterii, a główniem obraczek ślubnych. Tekst zawiera takie informacje jak metody wykonywania obrączek. Poznasz nasze technologie i możliwości.
 
 


Wszystko o metalach szlachetnych

Tutaj znajdują się informacje o metalach szlachetnych i ich zastosowaniu w przemyśle jubilerskim. Opisane są również właściwości metali, historia i zastosowanie.
 
 


Wszystko o próbach metali szlachetnych

Tutaj znajdują się informacje o probiernictwie (próbie) metali szlachetnych. Tekst zawiera najważniejsze punkty ustawy oraz aktualne i wygasłe wizerunki cech probierczych dla złota, srebra oraz platyny.
 
 


Wszystko o diamentach

Tutaj dowiesz się wszystkiego o diamentach. Tekst zawiera klasyfikacje oceny diamentów ze względu na masę, czystość, barwę, formę i szlif.
 
 


Wszystko o kamieniach szlachetnych

Tutaj dowiesz się wszystkiego o kamieniach wykorzystywanych w przemyśle jubilerskim. Tekst zawiera szczegółowy opis większości kamieni szlachetnych oraz syntetycznych. Artykuł podzielony jest na dwie części tj.
 
 


Wszystko o kamieniach syntetycznych, szlify i pojęcia

Tutaj dowiesz się wszystkiego o kamieniach syntetycznych wykorzystywanych w przemyśle jubilerskim. Tekst zawiera szczegółowy opis pojęć związanych z kamieniami.
 
 


Wszystko o pielęgnacji biżuterii

Tutaj znajdują się informacje na temat pielęgnacji biżuterii szlachetnej. Dowiesz się jak dbać biżuterię, aby utrzymać jej blask jak najdłużej.
 
 


Wszystko o alergii na metale i biżuterię

Tutaj znajdują się informacje na temat reakcji alergicznych na biżuterię. Dowiesz się o objawach alergii na biżuterię wykonaną z metali szlachetnych.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2018 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.