wyszukiwanie zaawansowane
uas6ba7eb4u3
WalutaPolski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
Strona główna1 » Formularz wyceny grawerowania

Formularz wyceny grawerowania

Formularz wyceny grawerowania
Formularz wyceny grawerowania
Formularz wyceny grawerowania
 


Przedstawiamy Państwu ofertę na usługę grawerowania Państwa biżuterii i innych przedmiotów. Dzięki grawerowaniu Państwa przedmioty będą indywidualnie personalizowane i przyozdobione dowolnymi symbolami.

Oferujemy Państwu usługę grawerowania. Posiadamy spore doświadczenie grawerskie oraz odpowiednie zdolności edycyjne. Jesteśmy w stanie wygrawerować niemalże każdy symbol czy wzór. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt - jubiler@eminence.pl.


Uwaga: Przedmioty można dostarczyć do nas na trzy sposoby po wcześniejszym ustaleniu szczegółów:
  1. Samodzielnie - osobiście do naszego salonu lub za pomocą poczty polskiej jako przesyłka polecona priorytetowa. Przesyłki takie posiadają numer po którym można śledzić jej drogę. W takim wypadku będą Państwo wiedzieli, że przesyłka została przez nas odebrana.
  2. Samodzielnie wysłać z najbliższego paczkomatu do paczkomatu w Oleśnicy - zaadresuj wysyłkę i wyślij ją do paczkomatu - OLN01ML, ul. Kochanowskiego 3, 56-400 Oleśnica na nasze dane - jubiler@eminence.pl, tel. 600411378.
  3. Odbiór przedmiotów przez kuriera UPS - my zamówimy kuriera na określony dzień po odbiór przesyłki. W takim wypadku prosimy o skorzystanie z niniejszego formularza.
Oferujemy również wykonanie usługi przez internet online. Procedura wykonania usługi przebiega w kilku krokach:
  1. Pierwszy krok - wypełnienie niniejszego formularza wyceny grawerowania.
  2. Drugi krok - wycena przez nas i podanie jej ceny.
  3. Trzeci krok - dostarczenie do nas biżuterii lub innych przedmiotów.
  4. Czwarty krok - rejestracja w naszym sklepie i zakup odpowiedniej ilości owej usługi grawerowania - odpowiednia ilość według wyceny x 5 zł.
  5. Piąty krok - potwierdzimy złożenie zamówienia na usługę i podamy czas i datę wysyłki lub odbioru przedmiotów.
 
Wypełnij poniższy formularz i prześlij nam poglądowe zdjęcia biżuterii i przedmiotów do grawerowania. Na tej podstawie wycenimy koszt grawerowania!
 

Imię i nazwisko:

Ulica nr. posesji / nr. mieszkania:

Miasto:

Kod pocztowy:

Telefon:

Adres email:

Jak dostarczysz przesyłkę z przedmiotem: Dostarczę biżuterię osobiście do salonu
Dostarczę biżuterię samodzielnie przesyłką
Dostarczę biżuterię do paczkomatu - OLN01ML, ul. Kochanowskiego 3, 56-400 Oleśnica na nasze dane - jubiler@eminence.pl, tel. 600411378
Proszę o zamówienie kuriera do mnie - koszt kuriera 25 zł / samodzielny wydruk listu przewozowego

Kiedy kurier ma odebrać przesyłkę:

Charakterystyka przedmiotu:

Opis przedmiotu i ewentualne sugestie grawerunku:

Poglądowe zdjęcie przedmiotu:

Zgoda na przetwarzanie danych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz regulaminem i polityką prywatności w związku z wysłaniem formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, usunięcia lub zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma PPPHU Eminence ul. Wrocławska 18 56-400 Oleśnica
Wyrażam zgodę na przekazanie danych osobowych do firm zewnętrznych tj. do firmy kurierskiej Ups w celu realizacji odbioru i dostarczenia naprawianej biżuterii.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2018 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.