Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Strona główna » Wzorniki pomiarowe

Wzorniki pomiarowe

Ustalenie prawidłowego rozmiaru obrączek - 100 % pewności dopasowania rozmiarów.

Szanowni Państwo bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższym opisem. Niestety nie świadczymy usługi pomiaru bez jednoczesnego zakupu obrączek. A zatem warunkiem skorzystania z niniejszej usługi jest jednoczesny zakup obrączek w niniejszej witrynie. Zatem w celu skorzystania z usługi prosimy o wybranie hipotetycznych rozmiarów do zakupionych obrączek i jednoczesny zakup owej usługi. Jeśli zakup dotyczy obrączek złotych to cena końcowa w zamówieniu będzie zmieniona po otrzymaniu prawidłowych rozmiarów.
 

Zakup obrączek poprzez internet często stwarza problem z doborem odpowiedniego rozmiaru obrączek. Pomiar rozmiaru paluszków jest często bardzo problematyczny i zdarza się, że miary podawane przez jubilerów różnią się od siebie co przyczynia się do nie dopasowania zakupionych obrączek. Zatem przy zakupie przez internet ważne jest, aby dobór rozmiaru był prawidłowy z uwzględnieniem szerokości zakupowanych obrączek.

Firma Eminence oferuje internetową usługę ustalenia prawidłowych rozmiarów paluszków.

Skorzystanie z niniejszej oferty gwarantuje Państwu, że zakupione obrączki będą dokładnie dopasowane.
 

Proces pomiaru przebiega w 3 prostych krokach:
 

info

Niestety nie świadczymy usługi bez zakupu obrączek w naszej firmie. Zatem najpierw bardzo prosimy dokonać zakupu obrączek. W momencie otrzymania zamówienia poprosimy o wpłatę zadatku w kwocie od 100 zł wzwyż w zależności od ceny obrączek. Po otrzymaniu zadatku w pierwszym kroku wyślemy do Państwa listem poleconym priorytetowym plastikową miarkę pomiarową tzw. Multisizer. Za pomocą tej miarki ustalą Państwo wstępnie rozmiary obrączek. Pomiar jednak nie jest na tyle dokładny, aby na jego podstawie ustalić jednoznacznie rozmiar.

wzornik pomiarowy rozmiaru palca
 
info

Po otrzymaniu plastikowej miarki prosimy o pomiar i przesłanie na adres email - jubiler@eminence.pl otrzymanych rozmiarów. Na tej podstawie przygotujemy cztery wzorniki mosiężne odpowiadające szerokością zakupionym obrączkom. Poniżej zamieszczamy przykład opisowy:

 

  • Szerokość zakupowanych obrączek to 6 mm.
  • Otrzymane rozmiary z plastikowej miarki to - 14 (54) i 23 (63).
  • Zatem otrzymają Państwo wzorniki mosiężne o szerokości 6 mm i w rozmiarach 14, 15 i 23 i 24.
  • Każdy wzornik wykonany jest w formie obrączki mosiężnej zaokrąglonej z soczewką i o profilu zewnętrznym zaokrąglonym.
wzornik pomiarowy rozmiaru palca
 
info

W trzecim kroku po otrzymaniu od Państwa informacji o dopasowanych rozmiarach zaczynamy produkcje obrączek.
UWAGA: Otrzymane wzorniki mosiężne należy do nas odesłać niezwłocznie listem poleconym priorytetowym zaadresowanym na adres firmy - PPHU Eminence ul. Wrocławska 18 56-400 Oleśnica.
 

wzornik pomiarowy rozmiaru palca
 

Koszt usługi to 50 zł. Koszt zawiera wysyłkę miarki pomiarowej, dwóch listów poleconych, kosztu pakowania i przygotowania mosiężnych wzorników. Plastikowa miarka pozostaje na własność u Państwa natomiast cztery wzorniki mosiężne należy do nas niezwłocznie odesłać. Po wysłaniu wzorników bardzo prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie jak i podanie numeru listu poleconego.

 

Skorzystaj z usługi pomiaru!
 

Przejdź do strony głównej
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
99% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia do zlecenia
Patryk Więcław, 07-08-2019
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zamówionych obrączek. Super wykonane, wszystko zgodnie z zamówieniem i naszymi oczekiwaniami. Bardzo polecamy Magda i Adam :)
Adam, 11-10-2020
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2021 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.