Nasz salon:
Oleśnica
Wrocławska 18
0
Twój schowek jest pusty
0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » O firmie

O firmie

Historia firmy Eminence


Pomysłodawcom i założycielem firmy jubilerskiej był Adam Drobnica. Adam zafascynowany sztuką jubilerską podjął naukę zawodu w latach 1977 – 1982, u jednego z najwybitniejszych mistrzów jubilerstwa. Naukę ukończył dyplomem mistrzowskim i kursem pedagogicznym z zakresu nauczania zawodu.

Zdobyta wiedza i praktyka pozwoliła na urzeczywistnienie marzeń o własnej firmie. I tak w roku 1982 firma zapoczątkowała swoje istnienie pod handlową nazwą PPH "TOPAZ". W początkowej fazie rozwoju firma zajmowała się usługami w zakresie przerobu, naprawy i renowacji biżuterii. Przerób oparty był na pomysłach i wzornictwie firmy, głównie wykonywany w sposób ręczny, wykorzystujący wszystkie ówczesne techniki jubilerskie.

Intensywnie zmieniające się otoczenie wymagało od przedsiębiorstwa istotnego przeprojektowania wszystkich procesów na drodze dostarczania wartości ostatecznym klientom. Świadomość zmian zachodzących w otoczeniu i wnikliwa analiza wszelkich trendów to podstawa na drodze budowania skutecznych strategii działania. W takim ujęciu również postrzegana jest działalność niniejszej firmy.
 

O firmie jubilerskiej Eminence


Wieloletnia działalność firmy w branży jubilerskiej to czas intensywnej pracy przedsiębiorstwa. Poszukiwanie nowych technik jubilerskich i wzorniczych, edukacja w zakresie nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem oraz badania to niektóre priorytetowe dziedziny na drodze wprowadzenia nowej marki jubilerskiej. Efektem powyższych działań było stworzenie oferty biżuterii ślubnej prezentowanej w niniejszej witrynie.

Obecnie firma oferuje bardzo bogaty wybór obrączek ślubnych oraz dostarcza profesjonalne usługi jubilerskie. Kompleksowo zajmujemy się jubilerstwem i wszelkimi usługami począwszy od napraw biżuterii, grawerowania po projektowanie i produkcję obrączek ślubnych oraz wszelkiej biżuterii. W ofercie posiadamy kilkaset wzorów obrączek w pełni zaprojektowanych i stworzonych przez naszą firmę. W naszych kreacjach staramy się łączyć nowoczesne technologie ze starym i tradycyjnym warsztatem sztuki jubilerskiej. W produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny odlewnicze, maszyny zgrzewające, urządzenia CNC, modelowanie trójwymiarowe 3D i wiele innych specjalistycznych urządzeń.

Od wielu lat współpracujemy również z przodującym renomowanym  producentem obrączek Złoty Skorpion. Złoty Skorpion to firma wykorzystująca najnowocześniejsze technologie w dziedzinie jubilerstwa. W swojej ofercie posiada kilkaset różnorodnych wzorów, począwszy od obrączek klasycznych po wzory super nowoczesne.

Łącząc działalność firm Eminence i Złoty Skorpion oferujemy Państwu największy wybór obrączek w Polsce.
 

Producenci obrączek ślubnych


Misja firmy Eminence:

 

"Pragniemy tworzyć i oferować obrączki nacechowane indywidualizmem dopasowane do charakteru każdej pary młodej".
- Zespół Eminence -Ponadto pragniemy dostarczać w sposób bardzo zorganizowany i dający optymalne zadowolenie swoim klientom dobra luksusowe tj. metale i kamienie szlachetne pod pięknymi, niepowtarzalnymi i wspaniałymi postaciami. Dostarczanie nie tylko wspaniałej i wytwornej biżuterii, ale również takich wartości jak:

 • poczucia piękna;
 • bogactwa;
 • poczucia bycia modnym;
 • podkreślenie osobowości i urody;
 • prestiżu itp.

Tak postawiony ogólny cel nakreśla kierunek działań przedsiębiorstwa stanowiąc zarazem filozofię jego istnienia - misję przedsiębiorstwa „EMINENCE”.

Misja firmy Eminence


Działalność internetowa


Rola marki w świecie wirtualnym nabiera szczególnego charakteru i wymaga przestrzegania większej liczby zmiennych mających wpływ na powodzenie relacji między przedsiębiorstwem a potencjalnym klientem. Zasadniczą kwestią w świecie wirtualnych związków jest kwestia zaufania, wiarygodności i rzetelności. U podstaw naszego działania stanowiąc jednocześnie naszą filozofię "leży" Marketing i Klient. W codziennej działalności posługujemy się książkową maksymą min:  

 • Klient jest najważniejszą osobą w firmie niezależnie czy kontakt ma charakter osobisty, czy wirtualny.
 • Klient nie jest zależny od nas. To my jesteśmy zależni od niego.
 • Klient nie jest zakłóceniem naszej pracy, klient jest jej celem.
 • Nie wyświadczamy łaski klientowi obsługując go, to klient ją nam wyświadcza pozwalając nam to robić.
 • Klient przychodzi do nas z pragnieniami. Naszym zadaniem jest zaspokoić je z korzyścią dla klienta.

Podstawową, więc rolą przedsiębiorstwa jest udowodnienie, że wszystkie głoszone postulaty przez firmę mają swoje poparcie w świecie rzeczywistych związków.
 

Zdajemy sobie sprawę, że zakup przez internet takiej biżuterii jak obrączki ślubne może budzić wątpliwości oraz pewne obawy. Obrączki przed zakupem warto zobaczyć, przymierzyć i „dotknąć”, nie wspominając o dopasowaniu rozmiarów. Jednak nie musi to być regułą. Eminence stara się, aby minimalizować owo ryzyko oraz budzące się wątpliwości. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jako nieliczni oferujemy możliwość dopasowania rozmiaru udostępniając - usługę pomiaru rozmiaru palca przez internet.

Oferujemy również możliwość wykonania określonego wzornika obrączek i wysłania do Państwa. Ponadto firma dysponuje salonem firmowym, gdzie oferujemy Państwu profesjonalny pomiar rozmiarów paluszków oraz przedstawimy masę wzorów jako wzorniki. Jeśli jakiegoś modelu nie posiadamy do wglądu, to po wcześniejszym umówieniu wykonamy go dla Państwa!


Technologie w firmie Eminence

 

Zdajemy sobie sprawę, iż technologia jest czymś względnym i warunkującym cały proces powstawania biżuterii. Niegdyś wystarczyło małe pomieszczenie, kilka niezbędnych narzędzi i źródło ognia. Dziś niezbędny jest komputer wspomagający proces prototypowania, niezbędne są maszyny odlewnicze z osłoną gazu szlachetnego, maszyny tokarskie, frezarki CNC i wiele innych urządzeń. Oprawa kamieni, obróbka cieplna również wymagają użycia dodatkowych narzędzi. I tylko systematyczna poprawa technologi i proces inwestycyjny mogą prowadzić do oferowania najbardziej doskonałej i wytwornej biżuterii. Świadomie dążymy do ciągłego doskonalenia technologii, począwszy od szkicu biżuterii, komputerowego prototypowania po proces odlewania, obróbki tokarskiej, oprawy kamieni itp.

Obecnie w produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny odlewnicze, maszyny zgrzewające, urządzenia CNC, modelowanie trójwymiarowe 3D itp. Ponadto dążymy do poszerzania wiedzy z zakresu metalurgii, mineralogii oraz nowoczesnego zarządzania. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować następujące korzyści:

 • Zaprojektujemy i wykonamy niepowtarzalne obrączki dodatkowo nacechowane indywidualizmem.
 • Przedstawimy projekt i wizualizację obrączek jako wyrenderowane pliki graficzne.
 • Obrączki wykonamy precyzyjnie i dożywotnio udzielimy gwarancji na stop metali i oprawy kamieni.
 • Każdą obrączkę wykonamy z metalu rafinowanego (czystego) - nigdy nie przetwarzamy użytego wcześniej metalu.
 • Wykorzystamy metale antyalergiczne - białe złoto palladowe a białe złoto niklowe pokrywamy rodem!
 • W oprawach wykorzystamy dobrze wyselekcjonowane brylanty oraz cyrkonie renomowanych firm.
 • Dodatkowo obrączki przyozdobimy bezpłatnym i indywidualnym grawerunkiem wewnętrznym i zewnętrznym wykonanym techniką diamentową i laserową.
 • Wszelkie inne usługi jubilerskie tj. naprawy, korekty rozmiarów wykonamy z należytą starannością, dbając o najmniejszy szczegół.
 • Dostarczone przez Państwa grafiki odpowiednio wyedytujemy i umieścimy jako grawerunki na przeróżnych przedmiotach.
 • Zaprojektujemy biżuterie według Państwa pomysłu - przedstaw nam pomysł lub zdjęcie a my zrobimy model 3D, wydrukujemy na drukarce i odlejemy w srebrze, złocie i platynie - otrzymasz gotowy wyrób według swoich upodobań!
Usługi firmy Eminence

Przejdź do strony głównej
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena usług Eminence 4,9 / 5
99% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Szybka dostawa, pełen profesjonalizm. Polecam
Hubert, 26-08-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Zdecydowanie polecam zakupy w sklepie Eminence. Pan Sebastian jest przesympatyczną osobą..obrączki wykonuje z ogromną starannością i precyzją..każdy szczegół omawia z klientem dzięki czemu zamówiona biżuteria jest taka jaką sobie wymarzyłam..Pan Sebastian jest MISTRZEM i ARTYSTĄ ,bo takich słów należy użyć. Polecam z całą stanowczością.
Małgorzata, 10-11-2021
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Opinie klientów Eminence na OkazjeInfoOpinie klientów Eminence na CeneoOpinie klientów sklepu Eminence.plOpinie klientów Eminence na Sklepy24Opinie klientów Eminence w GoogleOpinie klientów Eminence na FacebookOpinie klientów Eminence na Opineo
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu