wyszukiwanie zaawansowane
u5k279qdecn4
WalutaPolski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
Strona główna1 » O firmie

O firmie

O firmie Eminence
HISTORIA firmy Eminence - Pomysłodawcom i założycielem firmy jubilerskiej był Adam Drobnica. Zafascynowany sztuką jubilerską podjął naukę zawodu w latach 1977 – 1982, u jednego z najwybitniejszych mistrzów jubilerstwa. Naukę ukończył dyplomem mistrzowskim i kursem pedagogicznym z zakresu nauczania zawodu.
Zdobyta wiedza i praktyka pozwoliła na urzeczywistnienie marzeń o własnej firmie. I tak w roku 1982 firma zapoczątkowała swoje istnienie pod handlową nazwą PPH "TOPAZ". W początkowej fazie rozwoju firma zajmowała się usługami w zakresie przerobu, naprawy i renowacji biżuterii. Przerób oparty był na pomysłach i wzornictwie firmy, głównie wykonywany w sposób ręczny, wykorzystujący wszystkie ówczesne techniki jubilerskie.
Intensywnie zmieniające się otoczenie wymagało od przedsiębiorstwa istotnego przeprojektowania wszystkich procesów na drodze dostarczania wartości ostatecznym klientom. Świadomość zmian zachodzących w otoczeniu i wnikliwa analiza wszelkich trendów to podstawa na drodze budowania skutecznych strategii działania. W takim ujęciu również postrzegana jest działalność niniejszej firmy.

Wieloletnia działalność firmy w branży jubilerskiej to czas intensywnej pracy przedsiębiorstwa. Poszukiwanie nowych technik jubilerskich i wzorniczych, edukacja w zakresie nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem oraz badania to niektóre priorytetowe dziedziny na drodze wprowadzenia nowej marki jubilerskiej. Efektem powyższych działań było stworzenie oferty biżuterii ślubnej prezentowanej w niniejszej witrynie.

Obecnie firma zajmuje się projektowaniem i produkcją obrączek ślubnych. W ofercie posiadamy kilkaset wzorów obrączek w pełni zaprojektowanych i stworzonych przez naszą firmę. Projektowaniem oraz technologiami zajmuje się Sebastian Drobnica. W naszych kreacjach staramy się łączyć nowoczesne technologie z starym i tradycyjnym warsztatem sztuki jubilerskiej. W produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny odlewnicze, maszyny zgrzewające, urządzenia cnc, modelowanie trójwymiarowe 3ditp.
 
O firmie Eminence
MISJA firmy Eminence - Pragnieniem firmy "Eminence" jest dostarczanie w sposób bardzo zorganizowany i dający optymalne zadowolenie swoim klientom dobra luksusowe tj. metale i kamienie szlachetne pod pięknymi, niepowtarzalnymi i wspaniałymi postaciami. Dostarczanie nie tylko wspaniałej i wytwornej biżuterii, ale również takich wartości jak:
  • poczucie piękna;
  • bogactwa;
  • poczucia bycia modnym;
  • podkreślenie osobowości i urody;
  • prestiżu itp.
Tak postawiony ogólny cel nakreśla kierunek działań przedsiębiorstwa stanowiąc zarazem filozofię jego istnienia - misję przedsiębiorstwa „EMINENCE”.
 
DZIAŁALNOŚĆ INTERNETOWA - Rola marki w świecie wirtualnym nabiera szczególnego charakteru i wymaga przestrzegania większej liczby zmiennych mających wpływ na powodzenie relacji między przedsiębiorstwem a potencjalnym klientem. Zasadniczą kwestią w świecie wirtualnych związków jest kwestia zaufania, wiarygodności i rzetelności. U podstaw naszego działania stanowiąc jednocześnie naszą filozofię "leży" Marketing i Klient. W codziennej działalności posługujemy się książkową maksymą min:.

Klient jest najważniejszą osobą w firmie niezależnie czy kontakt ma charakter osobisty czy wirtualny;
Klient nie jest zależny od nas. To my jesteśmy zależni od niego;
Klient nie jest zakłóceniem naszej pracy, klient jest jej celem;
Nie wyświadczamy łaski klientowi obsługując go, to klient ją nam wyświadcza pozwalając nam to robić.
Klient przychodzi do nas z pragnieniami. Naszym zadaniem jest zaspokoić je z korzyścią dla klienta.*

Podstawową, więc rolą przedsiębiorstwa jest udowodnienie, że wszystkie głoszone postulaty przez firmę mają swoje poparcie w świecie rzeczywistych związków.
 
O firmie Eminence
TECHNOLOGIE w firmie Eminence - Ponadto zdajemy sobie sprawę, iż technologia jest czymś względnym i warunkującym cały proces powstawania biżuterii. Niegdyś wystarczyło małe pomieszczenie, kilka niezbędnych narzędzi i źródło ognia. Dziś niezbędny jest komputer wspomagający proces prototypowania, niezbędne są maszyny odlewnicze z osłoną gazu szlachetnego, maszyny tokarskie, frezarskie i diamentowe. Oprawa kamieni, obróbka cieplna również wymagają użycia dodatkowych narzędzi. I tylko systematyczna poprawa technologi i proces inwestycyjny mogą prowadzić do oferowania najbardziej doskonałej i wytwornej biżuterii. Świadomie dążymy do ciągłego doskonalenia technologii począwszy od szkicu biżuterii, komputerowego prototypowania po proces odlewania, obróbki tokarskiej, oprawy kamieni itp. Obecnie w produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny odlewnicze, maszyny zgrzewające, urządzenia cnc, modelowanie trójwymiarowe 3d itp. Ponadto dążymy do poszerzania wiedzy z zakresu metalurgii, mineralogii oraz nowoczesnego zarządzania. Wszystkie poruszone wyżej działania służyć mają zaoferowaniu marki jubilerskiej zaspokajającej najbardziej wyszukane potrzeby ludzkiego umysłu.
 
Źródło: Opracowanie własne na podstawie: P. Kotler, Marketing – Analiza, planowanie, wdrażanie i kontrola, FELBERG SJA, Warszawa 1999, s. 19.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2018 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.