wyszukiwanie zaawansowane
xco3j4o4s5d5e6
WalutaPolski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
Strona główna1 » FAQ

FAQ

Dlaczego termin wykonania wynosi tyle dni?

 

Obrączki wykonywane są na indywidualne zamówienie co wpływa na czas wykonania. Ponadto obrączki charakteryzują się dosyć dużym stopniem pracochłonności i precyzji co powoduje, iż każda obrączka musi przejść odpowiedni proces technologiczny. Proces technologiczny wymaga wykonywania odpowiedniej ilości sztuk obrączek w każdym cyklu produkcyjnym.


Czy w siedzibie firmy dysponujecie rzeczywistymi modelami wszystkich wzorów?

 

Większość wzornictwa to prototypy przygotowane na potrzeby stworzenia oferty handlowej. W siedzibie naszej firmy dysponujemy większością wzorów. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym wzorem to prosimy o stosowny kontakt.


Czy końcowa cena może być wyższa od ceny w katalogu firmy?

 

Większość wzornictwa wymaga ustalenia indywidualnej ceny, która bezpośrednio skorelowana jest z odpowiednimi rozmiarami (każdy rozmiar wymaga zużycia innej ilości surowca tj. złota itp.) Ustalenie końcowej ceny z uwzględnieniem odpowiednich rozmiarów jest procesem bardzo trudnym i wymagającym ciągłej analizy. Systematyczne wykonywanie obrączek pozwoli nam na ustalenie ceny, która będzie 100% adekwatna do zużycia odpowiedniego surowca i naszej opłacalności. Oczywiście może się zdarzyć, iż według wyliczeń cena końcowa wykonanych obrączek będzie wyższa od ceny on-line, lecz w takim wypadku koszt tej nadwyżki poniesie firma Eminence a nie klient. Jednym słowy cena widniejąca on-line jest ceną ostateczną, którą zapłaci klient w chwili odbioru biżuterii.


Czy prezentowane zdjęcia oddają rzeczywisty wygląd wyrobów?

 

Zdjęcia zamieszczone w witrynie są rzeczywistymi zdjęciami wykonanych wyrobów. Oczywiście zdjęcia przygotowane są na potrzeby efektownego przedstawienia oferty co wymagało odpowiedniego retuszu. Wykonując fotografie staraliśmy się oddać urok naszego wzornictwa. Kolory biżuterii wyświetlane na monitorze nie oddają końcowej barwy metali. Ponadto nieskromnie napiszemy, iż biżuteria w rzeczywistości prezentuje się o wiele efektowniej.


Czy wyroby objęte są gwarancją producenta?

 

Cała oferta objęta jest dożywotnią gwarancja producenta ze wszystkimi prawnymi konsekwencjami. Ponadto firma Eminence zobowiązuje się do dożywotniej obsługi pogwarancyjnej. Zawsze dokonamy dla Państwa korekty rozmiaru, wykonamy obrączki od nowa, poddamy obrączki odświeżeniu (pamiętaj, iż niektóre wzory ze względu na technologie nie można poddać całkowitemu odświeżeniu), odświeżymy powłoki wykończeniowe, dokonamy odpowiednich modyfikacji itp.


Czy posiadacie jakieś oddziały swojej firmy?

 

W chwili obecnej oferta dostępna jest tylko w naszej siedzibie w Oleśnicy oraz w ofercie on-line. W przyszłości będziemy poszerzać dostępność naszej oferty.


Czy czas realizacji prezentowany w karcie produktu może ulec zmianie?

Prezentowane wzornictwo wykonywane jest przy zastosowaniu wielu technologi, a co za tym idzie odpowiedniego parku maszynowego. W ciągłej produkcji może się zdarzyć awaria jakiegoś urządzenia co w konsekwencji spowoduje chwilowy zastój produkcji. Taka sytuacja oczywiście wpłynie na wydłużenie czasu realizacji zamówienia widniejącego w karcie produktu. Nie możemy zagwarantować 100 % terminowego wykonania biżuterii. Ze względu na możliwość wystąpienia takiej sytuacji w regulaminie zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu wykonania biżuterii.


Jak dokonać prawidłowo pomiaru paluszków?

 

Pomiar to bardzo ważna kwestia podczas zakupu obrączek ślubnych. Pamiętajcie, że obrączki towarzyszyć będą Wam w codziennych obowiązkach i tylko prawidłowy pomiar gwarantuje komfort użytkowania. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dostępnymi pod poniższym linkiem:

rozmiary-niezbedne-informacje-pm-27.html

Ponadto oferujemy wypożyczenie miarek pomiarowych (link poniżej):

wzornik-pomiarowy-wypozyczenie-p-40023.html


Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby gdzie profesjonalnie dokonacie pomiaru paluszków z uwzględnieniem odpowiedniej szerokości obrączek.


Czy prezentowane modele obrączek można modyfikować?

 

Większość wzornictwa można dowolnie modyfikować. Można poddać zmianie takie parametry jak szerokość, kolorystyka, użyte metale, oprawa dodatkowych kamieni, usunięcie kamieni, zmiana powłok wykończeniowych, dołożenie dodatkowych elementów itp. Ponadto oferujemy usługę wykonania obrączek według Państwa indywidualnego projektu (link poniżej):
zaprojektuj-swoje-obraczki-pm-33.html


Czy wykonujecie wyroby według indywidualnego projektu?

 

Tak, oferujemy usługę wykonania obrączek według Państwa indywidualnego projektu (link poniżej):
zaprojektuj-swoje-obraczki-pm-33.html


Czy można zmienić konfiguracje danego wzoru tzn. czy mogę zmienić kolor złota?

 

Tak, oczywiście można w pełni zmienić konfiguracje kolorystyczną każdego wzoru. Można zestawiać złoto w trzech konfiguracjach kolorystyczych tj. białym, żółtym i różowym.


Czy istnieje możliwość zamiany brylantów na inne kamienie?

 

Oczywiście można dokonać zmiany brylantów na inne kamienie. W takim celu należy podczas składania zamówienia wybrać odpowiednią opcję z rozwijanej listy - Oprawa kamieni - i następnie przejść do kategorii "Dodatki" i dokonać zakupu odpowiedniej ilości kamyczków. Proszę pamiętać o wyborze odpowiednie liczby kamyczków. Liczba kamyczków powinna być zgodna z liczbą kamyczków według specyfikacji biżuterii. Na indywidualne życzenie możemy oprawić kamyczki w kolorystyce rubinu, szafiru, ametystu, czarnej cyrkonii itp z gamy kolorystycznej firmy Swarovski. Pełna gama kolorystyki dostępna jest pod adresem - http://www.swarovski-gems.com/products/products/genuine-gemstones


Czy istnieje możliwość wykonania obrączek srebrnych na podstawie złotych wzorów?

 

Oczywiście istnieje możliwość wykonania obrączek srebrnych na podstawie odpowiedników ze złota. Jeżeli interesuje Państwa wykonanie takich obrączek to prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów.


Czy istnieje możliwość zamówienia jednej sztuki obrączki?

 

Oczywiście istnieje taka możliwość. W karcie każdego produktu proszę z listy rozwijanej przy wyborze rozmiaru wybrać opcję - Tej obrączki nie zamawiam -. System automatycznie przeliczy koszt obrączki z uwzględnieniem danego wyboru.


Czy podane ceny podlegają negocjacji?

 

Oczywiście zapraszamy do negocjacji cen. W celu negocjacji prosimy o osobisty kontakt w siedzibie firmy bądź email lub telefon. Często kursy kruszcu złota ulegają zmianom co w konsekwencji powoduje zmianę cen biżuterii.


Czy można wykonać obrączki z własnego złota?

 

Oczywiście istnieje możliwość wykonania obrączek z Państwa złota. Każdy wzór obrączki może być wykonany z powierzonego złota. Zatem jeśli dysponują Państwo jakąkolwiek ilością złota to bardzo serdecznie zapraszamy. Podamy Państwu zapotrzebowanie na złoto w odniesieniu do danego wzoru i podamy cenę usługi za wykonania obrączek. W takim wypadku zakup może okazać się korzystniejszy i bardziej opłacalny.

Poniżej podajemy link do oferty wykonania obrączek klasycznych z powierzonego złota - uslugi-z-waszego-zlota-c-16.html


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2018 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.