Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Strona główna » Wykonanie ekspresowe

Wykonanie ekspresowe

Oferujemy wykonanie niektórych wzorów obrączek w czasie ekspresowym. Średni czas wykonania obrączek wynosi około 10 dni roboczych. Czas ten nie uwzględnia czasu wysyłki. Średni czas wysyłki w zależności od danej formy dostawy wynosi od 2 dni. Łączny czas realizacji zamówienia w opcji ekspresowej to zazwyczaj czas do 12 dni.

W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zorganizować dostawę obrączek w czasie nawet do 4 dni roboczych. W celu ustalenia dokładnego czasu dostawy bardzo prosimy o bezpośredni kontakt e mailowy lub telefoniczny pod numerem telefonu komórkowego - 600411378.

UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania usługi ekspresowej w niektórych losowych przypadkach. W takim wypadku wpłacona kwota na poczet wykonania ekspresowego będzie zwrócona. Bardzo prosimy przed złożeniem zamówienia w termin ekspresowym o kontakt z nami telefonicznie lub za pomocą czatu online.

UWAGA: Opcja wykonania obrączek w czasie ekspresowym jest dodatkowo płatna.

Przejdź do strony głównej
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
99% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Polecam bardzo sama zakupiłam obrączki z których jestem bardzo zadowolona jak i całego procesu kupna.
Joanna, 19-04-2017
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
1,0 / 5
Profesjonalna obsługa. Jak najbardziej polecam zakupy ..obrączka taka , jaką sobie wymarzyłam .. Transakcja odbyła się bez zarzutu .
Izolda, 26-04-2018
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2021 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.