wyszukiwanie zaawansowane
k4m4t0s77co4
WalutaPolski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
Strona główna1 » Wykonanie ekspresowe

Wykonanie ekspresowe

Oferujemy wykonanie niektórych wzorów obrączek w czasie ekspresowym. Średni czas wykonania obrączek wynosi około 10 dni roboczych. Czas ten nie uwzględnia czasu wysyłki. Średni czas wysyłki w zależności od danej formy dostawy wynosi od 2 dni. Łączny czas realizacji zamówienia w opcji ekspresowej to zazwyczaj czas do 12 dni.

W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zorganizować dostawę obrączek w czasie nawet do 4 dni roboczych. W celu ustalenia dokładnego czasu dostawy bardzo prosimy o bezpośredni kontakt e mailowy lub telefoniczny pod numerem telefonu komórkowego - 600411378.

UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania usługi ekspresowej w niektórych losowych przypadkach. W takim wypadku wpłacona kwota na poczet wykonania ekspresowego będzie zwrócona. Bardzo prosimy przed złożeniem zamówienia w termin ekspresowym o kontakt z nami telefonicznie lub za pomocą czatu online.

UWAGA: Opcja wykonania obrączek w czasie ekspresowym jest dodatkowo płatna.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2018 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.