Pandemia Paczkomaty
Ze względu na zaistniałą sytuację Pandemii zwracamy się do Państwa z prośbą o zamawianie wysyłek do Paczkomatów lub za pomocą Kuriera UPS.

Ze względu na ograniczenia w działalności Poczty polskiej nadawanie przesyłek za jej pomocą jest bardzo utrudnione i naraża nas na niebezpieczeństwo zakażenia.
Wejdź do sklepu
Strona główna » Aktualności » Ograniczona działalność!

Ograniczona działalność!

Data dodania: 20-03-2020Wyświetleń: 10

Nasza działalność w dobie pandemii!

W tym szczególnym dla nas czasie zmuszeni jesteśmy nieco zwolnić i zrewidować sposób naszej działalności. Obecny tryb pracy jak i interakcji z Państwem wymaga od nas lekkiej reorganizacji i dostosowania się do tych szczególnych warunków. W związku z tym podjęliśmy decyzję o częściowym zamknięciu naszego salonu. Wszelkie spotkania w naszym salonie możliwe są jedynie po wcześniejszym kontakcie i umówieniu dokładnego terminu spotkania. Zatem bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu komórkowego - 600411378. Bezpieczeństwo Państwa i nasze w dobie Pandemii jest priorytetem i wymaga od nas odpowiedniego przygotowania organizacyjnego.

Jednocześnie ze względu na zaistniałą sytuację Pandemii zwracamy się do Państwa z prośbą o zamawianie wysyłek do Paczkomatów lub za pomocą Kuriera UPS.

Ze względu na ograniczenia w działalności Poczty polskiej nadawanie przesyłek za jej pomocą jest bardzo utrudnione i naraża nas na niebezpieczeństwo zakażenia. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość

 

 

 

Tworzenie i kreacja obrączek ślubnych to nasza pasja. 
 

Zespół PPHU Eminence.


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
100% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Obsługa na najwyższym poziomie. Po prostu profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt. Odpowiedź na każde pytanie. Bardzo szczegółowa specyfikacja zakupionego towaru. Gdyby we wszystkich sklepach było takie podejście do klienta, z pewnością wszyscy byliby zadowoleni. Serdecznie polecam!
Monika Gąsior, 16-07-2019
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Bardzo przyjemna współpraca ! Polecamy !!! :)
Karolina, 02-11-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2019 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.