wyszukiwanie zaawansowane
21w2s0n0q2
WalutaPolski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
Strona główna1 » Wszystko o złotych obrączkach firmy Eminence

Wszystko o złotych obrączkach firmy Eminence

Obrączki Firmy Eminence

Poniżej zamieszczamy wszystkie niezbędne informacje pomocne przy zakupie obrączek firmy Eminence. Firma dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii zapewnia najwyższą jakość wyrobów i elastyczne czasy realizacji.


Firma Eminence jako producent zapewnia:

Dożywotnią gwarancję - producent udziela bezterminowej gwarancji na wyrób
Dożywotnią obsługę i serwis
Obrączki wykonywane metodą bezszwową
Stop złota najwyższej jakości - stop jednorodny i twardy
Bardzo trwałe na rozciąganie połączenia kolorowe wykonywane przy pomocy technologii dyfuzyjnej
Bezpłatny grawerunek - kroje pisma znajdują się tutaj
Dowolna możliwość zestawiania kolorów według trzech wariantów - złoto żółte, złoto różowe i białe złoto palladowe
Każda obrączka jednokolorowa może być wykonana w trzech kolorach - złoto żółte, złoto różowe i białe złoto palladowe
Każdy element z białego złota wykonany jest w białym zlocie palladowym
W obrączkach można oprawiać brylanty oraz cyrkonie - link znajduje się tutaj
Możliwość wykonania obrączek ze złota powierzonego


Poniżej znajduje się tabela z cennikiem oprawy kamieni w obrączkach firmy Eminence.
 

Cennik kamieni:
Brylant
1.25 - 0.008 ct/Si/G-H
Brylant
1.50 - 0.015 ct/Si/G-H
Brylant
1.80 - 0.025 ct/Si/G-H
Brylant
2.00 - 0.035 ct/Si/G-H
Brylant
2.50 - 0.065 ct/Si/G-H
85 zł / sztuka 100 zł / sztuka150 zł / sztuka220 zł / sztuka320 zł / sztuka
Cyrkonie - Swarovski Zirkonia Classics
Złoto gratis / Srebro 10 zł lub Srebro 3 złInformujemy również, ze każdy wzór może być wykonany z powierzonego złota. W karcie każdego produktu zawarte są informacje ile dokładnie kosztuje wykonanie obrączek. Ceny również uwzględniają oprawę brylantów oraz cyrkonii.

Szczegóły przerobu złota i wykonania znajdują się pod tym linkiem - skup-złota-i-srebra-pm-49.html


Białe złoto palladowe w standardzie.


Każdy wzór obrączek Eminence w standardzie wykonany jest w wersji z białego złota Palladowego.

Białe złoto palladowe to złoto najwyższej jakości. Białe złoto uzyskane jest poprzez dodanie do czystego złota żółtego odpowiedniej ilości palladu (pallad to metal szlachetny). W przeciwieństwie do złota niklowego, białe złoto palladowe posiada wyraźniejsza barwę, jest w pełni antyalergiczne a błysk i kontrast są bardzo intensywne. Takie złoto nie wymaga stosowania zabiegu rodowania. Użycie palladu w stopach złota bezpośrednio przekłada się na cenę ostatecznego wyrobu. Stop złota zawierający pallad jest stosunkowo droższy od standardowego złota niklowego. Nasze wyroby zawierają 19 % palladu.

Białe złoto palladowe


Metoda bezszwowa wykonywania obrączek.


Wszystkie produkowane przez firmę Eminence obrączki wykonane są metodą bezszwową. Oznacza to, że podstawa obrączki wykonana jest z jednego kawałka metalu. Metal zostaje odlany w formię rur, następnie zostaje ciągniony i cięty na odpowiednie krążki. W ten sposób otrzymuje się obrączki o najwyższej jakości.

Metoda bezszwowa wykonywania obrączek


Zgrzewanie obrączek złotych metodą Sinteringu.


Większość połączeń obrączek wielobarwnych wykonywanych jest poprzez technikę - łączenie (zgrzewanie) przez przenikanie tzw. Sintering. Zgrzewanie według tej technologii polega na samorzutnym mieszaniu się cząsteczek i atomów łączonych metali i odbywa się według ściśle określonych parametrów tj. temperatury i ciśnienia. Łączenie metali jest trwałe i charakteryzuje się dużo lepszymi walorami estetycznymi. Obrączki wykonane w tej technologii znacznie lepiej znoszą wszelkie korekty rozmiarów

Zgrzewanie obrączek złotych metodą Sinteringu


Profil wewnętrzny soczewkowy.


W każdym wzorze wykonujemy standardowo profil zaokrąglony od wewnątrz tzw. komfortowe wyprofilowanie lub profil soczewkowy. Komfortowe wyprofilowanie zapewnia komfort codziennego użytkowania, powoduje lepsze dotlenienie paluszka i ułatwia ściąganie obrączki. Ponadto każda obrączka posiada delikatnie zaokrąglone krawędzie.

Wersja wykonania obrączek - profil soczewkowy


Grubość i szerokość obrączek Eminence.


Jako bezpośredni producent firma zapewnia możliwość modyfikacji wszystkich wzorów pod względem szerokości i grubości obrączek. Zmieniając szerokość i grubość obrączek zmienia się bezpośrednia gramatura obrączek. Co za tym idzie, każdy wzór można wykonać w kilku wariantach cenowych. Standardowo obrączki wykonywane są w grubości 1.5 mm. Zmieniając grubość obrączki np. na 1.1 mm zmienia się bezpośrednia jej waga i oczywiście cena ulega zmniejszeniu. Zatem w celu dodatkowych kalkulacji cenowych bardzo prosimy o bezpośredni kontakt.

Grubość i szerokość obrączek Eminence


Kolorystyka obrączek.


Obrączki można dowolnie zestawiać kolorystycznie. Do wyboru są trzy kolory złota - złoto żółte, złoto różowe i złoto białe palladowe. Kombinacja trzech kolorów złota pozwala tworzyć bardzo ciekawe zestawienia. W niniejszym serwisie staramy się, aby przestawiać każdy wzór w kilku wariantach kolorystycznych. Jednak jeśli nie ma takiego zestawienia kolorystycznego jakie Państwu odpowiada prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów.

Kolorystyka obrączek Eminence


Powierzchnie wykończeniowe obrączek Eminence.


W obrączkach firmy Eminence oferujemy kilka wariantów wykończenia powierzchni. W niemalże każdym wzorze można dowolnie zestawiać wykończenia według schematu zamieszczonego poniżej. Niestety ze względu na technologie w niektórych wzorach nie ma możliwości zmiany powierzchni wykończeniowej.

Powierzchnie wykończeniowe obrączek Eminence


Warianty oprawy kamieni dla obrączek Eminence.


W obrączkach firmy Eminence oferujemy kilka rodzajów opraw kamieni. W wielu wzorach można modyfikować formy oprawy kamieni np. można dokonać zmiany z oprawy w otoczki na oprawę w korny. Możliwa jest również zmiana wielkości kamieni.

Warianty oprawy kamieni w obrączkach Eminence


Kolorystyka kamieni obrączek Eminence.


W obrączkach firmy Eminence istnieje możliwość oprawy wielu kolorów kamieni. Oprawiamy tylko kamienie najwyższej jakości firmy Swarowski. Kolorystyka stwarza możliwość kreowania obrączek nieszablonowych i o indywidualnych cechach. Przykładowe kolory znajdują się obok.

Kolorystyka kamieni obrączek Eminence
Kolorystyka kamieni obrączek Eminence


Warianty grawerunku dla obrączek Eminence.


W obrączkach firmy Eminence oferujemy bezpłatny grawer wewnętrzny. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz czcionek oraz symboli. Na życzenie wykonamy specjalny grawer zawierający indywidualne symbole. Prosimy o przedstawienie pomysłu na grawerunek a my umieścimy go w obrączce. Pełna gama czcionek oraz symboli dostępna jest pod tym linkiem.

Grawer obrączek Eminence


Tak pakujemy obrączki złote.


Obrączki złote opakowane są w stylowe i gustowne opakowanie. Całość zapakowana jest w białą błyszczącą torebeczkę przewiązaną delikatną wstążką. Obrączki zaopatrzone są w stosowny certyfikat zawierający dane produktu, tj. numer seryjny, model, wagę, rozmiary i specyfikacje kamieni szlachetnych. Dołączona jest również instrukcja obsługi wskazująca jak długo utrzymać blask obrączek.

Opakowanie obrączek złotych firmy Eminence


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2018 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.