Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Strona główna » Biżuteria » Biżuteria srebrna » Różaniec na palec

Różaniec na palec

Srebrne pierścionki różańcowe

Różaniec (z łac. rosarium, ogród różany) to nazwa modlitwy Kościoła rzymskokatolickiego, pierwotnie znanej jako Psałterza Najświętszej Maryi Panny i kultywowanej od czasów średniowiecznych w tradycji katolickiej, oraz obdarzonej przez Kościół szczególnym znaczeniem duchowym i błogosławieństwem. Symbolika różańca oparta jest na objawieniach maryjnych potwierdzonych przez Kościół katolicki. Różaniec jest modlitwą maryjną, duchowo jednoczącą chrześcijanina z osobą Matki Jezusa. Wierni modląc się na Różańcu jednoczą się w duchu z Matką Bożą i razem z Nią, trwając w obecności Bożej, kontemplują Jezusa Chrystusa. Celem modlitwy różańcowej jest rozważanie wydarzeń (tajemnic) z życia, działalności, męki i chwały Jezusa i Maryi, połączone z powtarzaniem określonych modlitw. Różaniec powinien być odmawiany codziennie skupiając się na jednej z tajemnic: poniedziałek (tajemnice radosne), wtorek (tajemnice bolesne), środa (tajemnice chwalebne), czwartek (tajemnice światła), piątek (tajemnice bolesne), sobota (tajemnice radosne), niedziela (tajemnice chwalebne.

Pierścionek srebrny różaniec
 

Pierścionek jako różaniec na palec to propozycja dla osób poszukujących biżuterii liturgicznej. Różańce to delikatne obrączki o profilu zaokrąglonym i o fantazyjnym falowanym kształcie. Punktem centralnym każdego różańca jest krzyżyk oraz dziesięć kamyczków. Kamyczki rozmieszczone są po obu stronach krzyżyka. Oprawy wykonane są delikatnie przez co są wyczuwalne pod palcem. Z różańcem na palcu Twoja modlitwa może być odmówiona w każdej wolnej chwili.

Srebrny różaniec na palec

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
99% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
ok polecam
tomasz, 11-04-2018
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Przepiękne obrączki
Wioletta, 20-10-2020
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2021 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.