Strona główna1 » Obrączki ślubne2 » Obrączki z wzorkami

Obrączki z wzorkami


Obrączki złote grawerowane.


"Pragniemy tworzyć i oferować obrączki nacechowane indywidualizmem dopasowane do charakteru każdej pary młodej".

- Zespół Eminence -

Eminence chciałby, aby każda z obrączek ślubnych była wyjątkowa i idealnie dopasowana do Was i Waszej osobowości. Wasza różnorodność inspiruje nas równie mocno jak Wasza miłość. Każdy z nas to indywidualność i każdy pragnie czegoś unikatowego. To właśnie ta różnorodność inspiruje nas do tworzenia wyjątkowych obrączek ślubnych. Kolekcja obrączek z wzorkami to idealny wybór dla "poszukiwaczy" czegoś indywidualnego i zarazem symbolicznego.

Obrączki złote grawerowane
 

Obrączki złote grawerowane przyozdobione są przeróżnymi symbolami. Wśród tej kolekcji znajdą Państwo obrączki z symbolami chrześcijańskimi - obrączka różaniec. Ciekawą propozycją są wzory zawierające emaliowane emotki - możesz wyrazić swoje emocje i dedykować je swojej połówce. Układankę życia można wyrazić za pomocą obrączek z puzzlami. Obrączki można również przyozdobić kreskami, greckimi wzorami, szlaczkami, rombami, okręgami i falami. Grawerowane wzory bardzo pięknie komponują się w akompaniamencie kolorowych kamieni i kolorowej emalii jubilerskiej. Każda z obrączek powstaje z połączenia kilku rodzajów złota, białego ze złotem żółtym i złotem czerwonym. Mieszanka tylu kolorów zachwyca i jednocześnie podkreśla indywidualność. Komfort kształtów, nietuzinkowa oprawa kamieni w kształcie różnych symboli oraz niesamowita gra kolorów - to wszystko według Waszych życzeń sprawi, że obrączki będą wyjątkowe.

Obrączki ślubne złote grawerowane

 
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
5,0 / 5
Ocena 5,0 / 5
100% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
polecam !!!!!!!!!
Dariusz, 12-02-2019
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Śliczne, porządnie wykonane obrączki. Podejście do klienta profesjonalne Ci, którzy chcą dokonać zakupu, to jak najbardziej polecam, nawet z małym rozmiarem (6) nie ma problemu z wykonaniem.
Justyna Gierałtowska, 09-05-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2019 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.