Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Strona główna » Obrączki ślubne » Obrączki z warkoczami

Obrączki z warkoczami

Nietypowe obrączki ślubne.

Eminence chciałby, aby każda z obrączek ślubnych była wyjątkowa i niepowtarzalna. Niektórzy z nas potrzebują czegoś wysublimowanego, czegoś co podkreśli nasz zmysł estetyczny i pobudzi poczucie piękna. Dlatego Eminence stworzył nietuzinkową kolekcję obrączek z warkoczami. Obrączki ślubne z warkoczami to bez wątpienia produkty nietypowe, dedykowane parom szukającym czegoś wyjątkowego.
Obrączka nie musi być klasycznym i symbolicznym kawałkiem metalu. Wplecenie w nią skręconego warkocza może istotnie zmienić jej charakter. Będzie nie tylko symbolizowała uczucie jakim się obdarzacie, ale również podkreśli piękno jakie w sobie nosicie.

Obrączki złote z warkoczami
 

Obrączki złote z warkoczami to najbardziej skomplikowane obrączki. Produkcja takich obrączek jest niezmiernie wymagająca i bardzo skomplikowana. Zazwyczaj obrączki składają się z kilku elementów i ich spasowanie wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Każda z obrączek powstaje z połączenia złota żółtego, czerwonego i białego z różnokolorowymi warkoczami. Kompozycja złota i warkoczy zachwyca i jednocześnie podkreśla piękno każdego z Was. Komfort kształtów, nietuzinkowa oprawa kamieni, elementy plecione oraz niesamowita gra kolorów - to wszystko według Waszych życzeń sprawi, że obrączki będą najbardziej wyjątkowe.

Obrączki ślubne złote z warkoczami

 

Obrączki ślubne złote
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
99% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Polecam z całego serca. Firma profesjonalna, świetny kontakt. Dbałość o każdy detal transakcji i zamówionej biżuterii. Polecam!!!
Karolina, 01-06-2019
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Bardzo polecam zakupy
Monika, 21-02-2020
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2021 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.