Strona główna1 » Obrączki ślubne2 » Obrączki z sercami

Obrączki z sercami


Obrączki złote z sercami.

Eminence chciałby, aby każda z obrączek ślubnych była wyjątkowa i idealnie dopasowana do Was i Waszej miłości. To miłość jest dla nas inspiracją do tworzenia czegoś wyjątkowego. Dlatego jesteśmy szczęśliwi i dedykujemy kolekcję z sercami Waszej wspaniałej miłości. Czy jest inny bardziej wyrazisty symbol miłości jak serce?
Obrączki złote przyozdobione miłosnymi symbolami bardzo pięknie komponują się w akompaniamencie kolorowych kamieni. Na życzenie w serduszkach oprawimy naturalne rubiny, które dodatkowo zaakcentują miłość swym czerwonym kolorem. A jeśli szukacie czegoś zupełnie wyjątkowego to możecie dedykować swoje inicjały i serduszko jako wewnętrzny emaliowany grawerunek. Każdy z tych elementów będzie symbolem Waszej pięknej miłości.

Obrączki złote z sercem
 

Obrączki ślubne przyozdobione sercami to bez wątpienia obrączki miłosne. Występują w przeróżnych profilach jako obrączki płaskie fazowane, płaskie i półokrągłe. Zazwyczaj bardzo pięknie komponują się z obrączkami półokrągłymi. Każda z obrączek powstaje z połączenia kilku rodzajów złota, białego ze złotem żółtym i złotem czerwonym. Mieszanka tylu kolorów zachwyca i jednocześnie podkreśla miłosne symbole. Dzięki bardzo indywidualnym, a jednocześnie ponadczasowym wzorom obrączek złotych uchwycimy Waszą miłości i zatrzymamy ją na zawsze w metalu szlachetnym. W dbałości o najwyższą jakość i każdy detal sprawimy, że obrączki będą symbolem miłości na całe życie. Komfort kształtów, nietuzinkowa oprawa kamieni w kształcie serc oraz niesamowita gra kolorów - to wszystko według Waszych życzeń sprawi, że obrączki będą wyjątkowe.

Obrączki złote z sercem

 
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
5,0 / 5
Ocena 5,0 / 5
100% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
piękne:) warto
Wiesława, 11-04-2018
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Polecam pełen profezjonalizm
Agnieszka, 29-07-2017
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2019 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.