Strona główna1 » Obrączki ślubne2 » Obrączki z kamieniami

Obrączki z kamieniami


Symbolika diamentów.

Piękno diamentu sprawia, że są to kamienie najbardziej cenione wśród wszystkich kamieni szlachetnych. Diamenty cenione były we wszystkich kulturach Świata i uznawano, je za kamienie posiadające właściwości magiczne.

Dzisiaj diamenty są znakiem czystego i doskonałego uczucia między dwojgiem ludzi. Są początkiem niekończącej się miłości i symbolem czystej i nierozerwalnej więzi między małżonkami.

Diamenty w obrączkach

Diamenty zawdzięczają swoją wyjątkowość cechom nadanym im przez naturę. Ich piękno wykuwa się w bardzo długim czasie w niewyobrażalnej temperaturze i w bardzo wysokim ciśnieniu. W takich warunkach powstaje najtwardszy minerał na ziemi. Ludzkie zmysły i doskonałość oraz dążenie do tworzenia czegoś wyjątkowego powodują, że wydobywa się z niego jeszcze więcej piękna. I to piękno w formie blasku zamyka się w pięknych formach jubilerskich, tworząc małe dzieła sztuki - Wasze obrączki ślubne.

 

Kolorowe brylanty.

Kamienie naturalne powstają w naturze przez miliony lat. Natura tworzy je w niewyobrażalnych warunkach i ujawnia w przeróżnych kolorach. Dzięki temu mistrzowie jubilerstwa mogą oprawiać je w pięknej i różnorodnej biżuterii.

Eminence oprawiając kolorowe brylanty zaakcentuje uczucie jakim się obdarzacie i w dbałości o każdy szczegół, podkreśli Waszą indywidualność. Do dyspozycji mają Państwo przeróżne kolory brylantów w odcieniach różowych, żółtych, zielonych, aż po niebieskie i czarne. Zapytajcie specjalistów Eminence o naturalne kamienie i stwórzcie swoje wyjątkowe obrączki.

Złote obrączki kolorowe brylanty
 

Kolorowe cyrkonie.

Syntetyczną odmianą diamentu jest cyrkonia. W postaci czystej jest bezbarwna, a po dodaniu przeróżnych domieszek zmienia swą barwę. Kolorystyka jest bardzo bogata co pozwala na kreowanie bardzo pięknej i różnorodnej biżuterii. Cyrkonia posiada bardzo zbliżone walory estetyczne do diamentów, lecz ustępuje im tylko pod względem twardości. Biżuteria i obrączki wysadzane kolorowymi cyrkoniami niesamowicie se sobą współgrają podkreślając każdy szczegół. Przy wyborze tylu możliwych wariantów kolorystycznych Wasze obrączki będą jeszcze bardziej spersonalizowane. Eminence daje Państwu szeroki wachlarz kolorów i gwarantuje oprawę kamieni najwyższej jakości. Oprawiamy kolorowe cyrkonie Swarovski i Preciosa w bardzo bogatej palecie barw. Przykładowe kolory znajdują się na poniższej fotografii. Kolorowe cyrkonie w obrączkach


 
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
5,0 / 5
Ocena 5,0 / 5
100% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Bardzo profesjonalny sklep, świetnie wykonane obrączki, szybki czas realizacji
norbert, 15-11-2017
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
doskonała i fachowa obsługa. Obrączki są śliczne i polecam zakupy w EMINENCE
weronika, 24-11-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2019 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.