Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Strona główna » Obrączki ślubne » Obrączki z imionami

Obrączki z imionami

Obrączki złote grawerowane.


"Pragniemy tworzyć i oferować obrączki nacechowane indywidualizmem dopasowane do charakteru każdej pary młodej".

- Zespół Eminence -

Eminence chciałby, aby każda z obrączek ślubnych była wyjątkowa i idealnie dopasowana do Was. Czy może być coś bardziej indywidualnego jak miłość dedykowana w formie tekstów? Kolekcja z imionami to kolekcja dla osób poszukujących obrączek złotych wykonanych na zamówienie według Waszych personalnych upodobań. Każda z obrączek może być indywidualnie podpisana Waszymi imionami i inicjałami. Możecie na wzajem dedykować sobie indywidualne sentencje przez co Wasza miłość stanie się jeszcze bardziej wyrazista.

Obrączki złote grawerowane z imionami
 

Obrączki złote grawerowane z imionami to najbardziej personalne obrączki. Grawer wykonany jest według najnowszych technik komputerowych i ściśle według Waszych indywidualnych tekstów. Grawerowane teksty bardzo pięknie komponują się na powierzchniach satynowanych, a często ich charakter dodatkowo podkreślony jest emalią jubilerską. Każda z obrączek powstaje z połączenia kilku rodzajów złota, białego ze złotem żółtym i złotem czerwonym. Mieszanka tylu kolorów zachwyca i jednocześnie podkreśla indywidualność każdego z Was. Komfort kształtów, nietuzinkowa oprawa kamieni wpleciona w elementy personalne oraz niesamowita gra kolorów - to wszystko według Waszych życzeń sprawi, że obrączki będą wyjątkowe.

Obrączki ślubne złote grawerowane

 

Obrączki ślubne złote
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
99% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zamówionych obrączek. Super wykonane, wszystko zgodnie z zamówieniem i naszymi oczekiwaniami. Bardzo polecamy Magda i Adam :)
Adam, 11-10-2020
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Bardzo udana transakcja,obsługa expresowa,super wyroby,polecam
Karolina , 23-08-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2021 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.