Strona główna1 » Obrączki ślubne2 » Obrączki z falami
Kategorie

Obrączki z falami

Obrączki ślubne złote

Obrączki falowane ...
          ...fala miłości.
Złote obrączki ślubne z falami - obrączki jednokolorowe i obrączki wielokolorowe o różnorodnej formie ukształtowane na wór fal. Obrączki dodatkowo przyozdobione pięknymi oprawami kamieni. Obrączki złote w kolorze żółtym, różowym i białym.

 

Obrączki ślubne złote
Złote obrączki ślubne z falami - obrączki przyozdobione falowanymi kształtami wplecionymi w profil obrączki. Obrączki dzielone w kształt fali w jednym lub dwóch kolorach złota i dodatkowo przyozdobione ciekawymi oprawami kamieni. Obrączki wykonane z białego złota palladowego, niklowego rodowanego i obrączki ze złota żółtego i różowego. Obrączki o różnorodnej formie i ciekawym wzornictwie.
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
5,0 / 5
Ocena 5,0 / 5
100% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Jestem zadowolona z zamówionych przez nas obrączek. Zarówno jakość jak i szybkość realizacji zamówienia sprostała naszym oczekiwaniom.
Grażyna Dusza, 08-06-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Zamówiłam obrączki, z prośbą o szybkie wykonanie i się udało:) bardzo się cieszę:) jestem bardzo zadowolona z zamówienia :)
Dominika, 05-09-2018
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2019 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.