Strona główna1 » Obrączki ślubne2 » Obrączki emaliowane

Obrączki emaliowane


Obrączki złote z kolorami.

Eminence zainspirowany miłosnym uczuciem uwielbia tworzyć coś niezwykłego i unikatowego. Złoto w swej czystej i pięknej barwie dodatkowo przyozdobione kolorami tęczy to coś unikatowego. Obrączki z emaliami będą tak kolorowe jak Wasza miłość. Kolory uwypuklą uczucie jakim się obdarzacie, a obrączki będą malutkim dziełem sztuki wieńczącym dzień ślubu. Akompaniament kolorów i innych symbolicznych elementów sprawi, że obrączki będą idealnie dopasowane.
Eminence wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom może również podjąć się wykonania obrączek na indywidualne zamówienie. Przedstaw nam pomysł, a my chętnie go zrealizujemy i będziemy towarzyszyć Wam w wędrówce życia.

Obrączki złote z kolorowymi emaliami
 

Kolory emalii w obrączkach złotych.

Obrączki wypełnione emalią można modyfikować według dostępnej kolorystyki. Standardowo Eminence oferuje emalie w kolorach - czarny, biały, czerwony, niebieski i żółty. Jest to paleta standardowa, ale niejedyna. Istnieje możliwość użycia emalii przeźroczystych o różnych odcieniach kolorystycznych - tzw. emalie neonowe. Jeśli interesuje Państwa jakiś inny wariant kolorystyczny to bardzo prosimy o kontakt. Różnorodne zestawienia kolorystyczne pozwalają uzyskać obrączki o indywidualnym charakterze.

Obrączki złote kolorowa emalia


 
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
5,0 / 5
Ocena 5,0 / 5
100% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Polecam bardzo sama zakupiłam obrączki z których jestem bardzo zadowolona jak i całego procesu kupna.
Joanna, 19-04-2017
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
4,8 / 5
Jestem bardzo zadowolona, zamówienie zrealizowane szybko, obsługa klienta na wysokim poziomie, kontakt z obsługą telefoniczny, mailowy, można zadać pytanie online niemal o każdej porze i od razu dostać odpowiedź. Polecam
Michalina, 07-09-2017
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2019 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.