Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Strona główna » Obrączki srebrne » Obrączki emaliowane

Obrączki emaliowane

Obrączki srebrne z kolorami.

Eminence zainspirowany miłosnym uczuciem uwielbia tworzyć coś niezwykłego i unikatowego. Srebro to bardzo wdzięczny metal o pięknej białej barwie. Łącząc go z kolorami tęczy uzyskujemy coś niezwykle wyjątkowego. Obrączki z emaliami będą tak kolorowe jak Wasza przyjaźń. Kolory uwypuklą uczucia jakim się obdarzacie, a obrączki będą Wam o sobie przypominać. Akompaniament kolorów, kamieni i białej barwy srebra sprawi, że obrączki będą idealnie dopasowane do każdego z Was.
Eminence wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom może również podjąć się wykonania obrączek na indywidualne zamówienie. Przedstaw nam pomysł, a my chętnie go zrealizujemy i będziemy towarzyszyć Wam w wędrówce życia.

Obrączki srebrne z kolorowymi emaliami
 

Kolory emalii w obrączkach srebrnych.

Obrączki wypełnione emalią można modyfikować według dostępnej kolorystyki. Standardowo Eminence oferuje emalie w kolorach - czarny, biały, czerwony, niebieski i żółty. Jest to paleta standardowa, ale niejedyna. Istnieje możliwość użycia emalii przeźroczystych o różnych odcieniach kolorystycznych - tzw. emalie neonowe. Jeśli interesuje Państwa jakiś inny wariant kolorystyczny to bardzo prosimy o kontakt. Różnorodne zestawienia kolorystyczne pozwalają uzyskać obrączki o indywidualnym charakterze.

Obrączki złote kolorowa emalia


 

Obrączki srebrne
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
99% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
ddddddd
Ddd, 07-05-2018
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji zamówienia.Obrączki są pięknie wykonane zgodnie ze specyfikacją, którą podaliśmy. Nie mieliśmy problemów ze zmianą rozmiaru obrączki, dla narzeczonego, która okazała się zbyt duża. Polecamy. Z miłą chęcią skorzystamy jeszcze raz z usług.
Marta, 16-02-2018
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2021 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.