Strona główna1 » Obrączki srebrne2 » Obrączki emaliowane
Kategorie

Obrączki emaliowane

Obrączki srebrne z emalią jubilerską ...
                          ... kolorystyka i srebro.
Srebrne obrączki z kolorowymi emaliami - obrączki z grawerowanymi elementami i paskami wypełnionymi kolorową emalią jubilerską. Kolorystyka emalii jest bardzo bogata i sprawia, że obrączki nabierają szczególnego charakteru. Obrączki dodatkowo przyozdobione kolorowymi kamieniami. Niesamowite połączenie indywidualnej kolorystyki i srebra.

 

Obrączki ślubne złote emaliowane
Srebrne obrączki przyozdobione kolorową emalią jubilerską - obrączki z grawerowanymi elementami wypełnionymi kolorową emalią jubilerską. Kolorystyka emalii jest bardzo bogata i sprawia, że obrączki nabierają szczególnego charakteru. Obrączki o indywidualnym charakterze z ciekawą formą oprawy kamieni. Obrączki wykonane w srebrze rodowanym. Niesamowite połączenie kolorystyki i srebra.
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
5,0 / 5
Ocena 5,0 / 5
100% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie, obrączki są piekne, wygodne, ładnie wykonane. Jak będzie później okaże się po dłuższym użytkowaniu :) no i cena bardzo przystępna jak za tak ładne obrączki. Polecam z czystym sumieniem i zamierzam wrócić po złote.
Adriana, 01-02-2018
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Zamówienie przyszło bardzo szybko. Już po tygodniu. Obrączki bardzo ładne i bardzo, ale to bardzo dobrze wykonane. Super jakość. polecam każdemu!!!
Roman, 07-02-2017
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2019 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.