Strona główna1 » Obrączki ślubne2 » Obrączki Carbon

Obrączki Carbon


Nowoczesne i innowacyjne obrączki ślubne z karbonem.

Eminence bezustannie poszukuje nowych technik i materiałów umożliwiających tworzenie obrączek nieszablonowych i nacechowanych innowacyjnością. W swoich projektach łączy tradycyjny warsztat z nowoczesnymi technikami jubilerskimi. Na drodze poszukiwań pojawił się innowacyjny materiał - włókno węglowe tzw. karbon. Praca z karbonem wymaga specjalnych umiejętności, sporej wiedzy i dużej kreatywności, ale efekty końcowe są zdumiewające. Obrączki ślubne z karbonem to bez wątpienia produkty innowacyjne, dedykowane parom szukającym czegoś nowoczesnego.
Decydując się na obrączki z karbonu podkreślicie swoją wyjątkowość i wyróżnicie się na tle innych par ślubnych.

Obrączki złote z karbonem
 

Obrączki złote z karbonem.

Włókno węglowe (jęz. ang. Carbon fiber) o ciemno szarym kolorze, unikatowej fakturze i nieregularnie rozłożonych włóknach niesamowicie komponuje się z metalami szlachetnymi. Karbon - materiał dotąd wykorzystywany w przemyśle zagościł również w branży jubilerskiej. Obrączki tworzone przy jego akompaniamencie charakteryzują się nowoczesnością a ciekawa faktura karbonu sprawia, że idealnie pasuje w połączeniu z białym i żółtym złotem. Karbon charakteryzuje się lekkością, dosyć dużą trwałością i obojętnością dla organizmu ludzkiego. Nieregularny splot włókien sprawia, że każda obrączka jest inna i unikatowa. Równie ciekawym zabiegiem jest połączenie karbonu z czarnymi brylantami. Mieszanka nowoczesności oraz czarne kamienie idealnie będą pasować do męskiego charakteru.

Obrączki złote z karbonem

 
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
5,0 / 5
Ocena 5,0 / 5
100% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Obrączki śliczne, dobra cena , super jakość wykonania , polecam zakupy w tym sklepie. ja jestem bardzo zadowolona :)
Szczepanek, 20-11-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Czysta doskonałość! Inni powinni się od Was uczyć. Szybko, profesjonalnie, kontaktowo, wygodnie. Same superlatywy. Towar również pierwsza klasa i przystępny cenowo. Bardzo polecam!
Klaudia, 13-12-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2019 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.