wyszukiwanie zaawansowane
b7m2n1z348b71843
WalutaPolski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
Strona główna1 » Aktualności2 » Nowy serwis!

Nowy serwis!

Data dodania: 23-04-2014Wyświetleń: 1437

Nowy serwis internetowy firmy Eminence!

 

Miło nam Państwa poinformować, iż w dniu 22.04.2014 udostępniliśmy nową wersję naszego sklepu. W obecnej wersji sklepu dostępnych jest wiele opcji umożliwiających modyfikację obrączek. Można dokonać wyboru spośród wielu opcji min. szerokości, wariantów oprawy kamieni, kolorystyki kamieni i wiele innych.

Obecne transakcję również zostały przeniesione do nowej wersji sklepu. Dane do logowania na Państwa konta również zostały przeniesione. Zatem prosimy o logowanie z danymi z poprzedniego sklepu. W sytuacji problemów z logowaniem bardzo prosimy o wygenerowanie nowego hasła z poziomu nowego sklepu.

Mamy nadzieje, że zmiany będą pozytywnie przyjęte.

UWAGA: Sklep został zoptymalizowany do działania w najnowszych przeglądarkach internetowych. Minimalne wymagania to przeglądarka internetowa:
 

  • Mozilla Firefox w wersji min 15
  • Internet Explorer w wersji min 9
  • Opera w wersji min 10
  • Google Chrome w wersji min 12
  • Safari w wersji min 4


(nie gwarantujemy poprawnej pracy sklepu na starszych wersjach przeglądarek). W takiej sytuacji bardzo prosimy o zaktualizowanie przeglądarki według powyższego szablonu.

 

 

Tworzenie i kreacja obrączek ślubnych to nasza pasja. 
 

Zespół PPHU Eminence.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2018 EMINENCE - obrączki - Wrocław - Oleśnica - Cała Polska | Polityka prywatności.