Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

NOWOŚCI---2019

Złote obrączki Eminence na rok 2019.

Obrączki złote natchnione prawdziwym uczuciem. U podstaw działalności firmy Eminence znajduje się miłość dwojga ludzi i miłość do tworzenia biżuterii. Wasza miłość i szczęście w życiu codziennym oraz to, że możemy uczestniczyć w tak wyjątkowych chwilach jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i pozwala nam realizować naszą pasję do tworzenia czegoś unikatowego.
Dzięki bardzo indywidualnym, a jednocześnie ponadczasowym wzorom obrączek złotych uchwycimy Waszą miłości i zatrzymamy ją na zawsze w metalu szlachetnym. Eminence w każdym roku stara się projektować obrączki z duchem czasu i zgodnie z nowymi trendami.

Złote obrączki ślubne na rok 2019Inspirując się Waszą miłością Eminence stworzył kolekcję obrączek na rok 2019. W tym roku prezentujemy bardzo skrajne połączenie delikatności z wzorami bardzo okazałymi. Kolekcja składa się z modeli bardzo delikatnych i wąskich tj. od szerokości 2 mm. Wzory te połączyliśmy z bardzo ciekawymi oprawami delikatnych brylantów. W wielu wzorach oprawiliśmy kamyczki dookoła obrączki. Wzory nieco szersze zestawiliśmy z dwóch kolorów złota i wpletliśmy delikatne oprawy kamieni. W śród tej kolekcji prezentujemy również obrączki ślubne w formie różańca na palec. Często wykonane w formie nieregularnych falowanych krawędzi.
Kolejną propozycją tej kolekcji są obrączki masywne i grube, przyozdobione oprawami kamieni na krawędziach. W wielu modelach wykonano również oprawę bardzo dużej ilości brylantów rozmieszczonych w kilku rzędach dookoła obrączki. Ciekawą propozycją są również obrączki z wykonanym grawerem serc na krawędziach i dodatkowo wypełnionych czarną i czerwoną emalią jubilerską. To propozycja obrączek dla par ceniących kunszt sztuki jubilerskiej lubiących biżuterię okazałą i widoczną.


 

Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
99% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Było wesoło. Było ciężko. Wszystko dobrze się skończyło :) Obrączki są piękne!
Magda Kaszkowiak - Nazarenko, 04-10-2017
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia do zlecenia
Patryk Więcław, 07-08-2019
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2021 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.