Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

NOWOŚCI---2017

Złote obrączki Eminence na rok 2017.

Obrączki złote natchnione prawdziwym uczuciem. U podstaw działalności firmy Eminence znajduje się miłość dwojga ludzi i miłość do tworzenia biżuterii. Wasza miłość i szczęście w życiu codziennym oraz to, że możemy uczestniczyć w tak wyjątkowych chwilach jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i pozwala nam realizować naszą pasję do tworzenia czegoś unikatowego.
Dzięki bardzo indywidualnym, a jednocześnie ponadczasowym wzorom obrączek złotych uchwycimy Waszą miłości i zatrzymamy ją na zawsze w metalu szlachetnym. Eminence w każdym roku stara się projektować obrączki z duchem czasu i zgodnie z nowymi trendami.

Złote obrączki ślubne na rok 2017Inspirując się Waszą miłością Eminence stworzył kolekcję obrączek na rok 2017. W tym roku prezentujemy bardzo obszerną kolekcję obrączek złotych. Kolekcja jest bardzo zróżnicowana i zawiera bardzo szeroką gamę modeli. Głównie to obrączki klasyczne półokrągłe przyozdobione niesamowitymi oprawami kamieni. Różnorodność opraw jest bardzo duża i zawiera około 100 modeli obrączek. Zawarliśmy również wiele pozycji obrączek przyozdobionych sercami. Koneserom sztuki jubilerskiej dedykujemy również kilka modeli obrączek z warkoczami i oprawami kamieni do dookoła.
Ciekawą propozycją są również obrączki z indywidualnymi tekstami wypełnionymi czarną emalia jubilerską. To modele personalne z wykonanym grawerunkiem na zewnętrznej stronie. Nowością są również obrączki wyrażające emocje tzw. obrączki z emotkami. A dla pasjonatów świata elfickiego przygotowaliśmy również obrączki elfickie - zainspirowani twórczością Tolkiena na podstawie Władcy pierścieni.


 

Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
99% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Genialne obrączki i ich wykonanie. Dopracowane w każdy szczegól;) Polecam bo naprawde Warto!
Sabina, 23-12-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Szybciutko i sprawnie z uwzględnieniem prośby o przyspieszenie terminu realizacji zamówienia.
Agnieszka, 28-08-2018
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2021 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.