Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

NOWOŚCI---2014

Złote obrączki Eminence na rok 2014.

Obrączki złote natchnione prawdziwym uczuciem. U podstaw działalności firmy Eminence znajduje się miłość dwojga ludzi i miłość do tworzenia biżuterii. Wasza miłość i szczęście w życiu codziennym oraz to, że możemy uczestniczyć w tak wyjątkowych chwilach jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i pozwala nam realizować naszą pasję do tworzenia czegoś unikatowego.
Dzięki bardzo indywidualnym, a jednocześnie ponadczasowym wzorom obrączek złotych uchwycimy Waszą miłości i zatrzymamy ją na zawsze w metalu szlachetnym. Eminence w każdym roku stara się projektować obrączki z duchem czasu i zgodnie z nowymi trendami.

Złote obrączki ślubne na rok 2014Inspirując się Waszą miłością Eminence stworzył kolekcję obrączek na rok 2014. W kolekcji tej poszerzyliśmy gamę modeli z sercami. Zaprezentowaliśmy nowy model obrączek z grawerowanymi na zewnątrz imionami. Nowością są również dwa modele obrączek z kwiatkami. Znajdziecie Państwo również kilka propozycji obrączek z nowoczesną i ciekawą oprawą kamieni.


 

Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
99% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Polecam.Obsluga klienta super.Odpowiadaja na każde pytanie.Obraczki dostaliśmy wcześniej niż informowali,co jest na plus.Zamowienie zgodne z opisem.
Krzysztof, 28-01-2021
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
polecam !!!!!!!!!
Dariusz, 12-02-2019
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2021 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.