Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

NOWOŚCI---2014

Srebrne obrączki Eminence na rok 2014.

Obrączki srebrne natchnione prawdziwym uczuciem. U podstaw działalności firmy Eminence znajduje się miłość dwojga ludzi i miłość do tworzenia biżuterii. Wasza miłość i szczęście w życiu codziennym oraz to, że możemy uczestniczyć w tak wyjątkowych chwilach jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i pozwala nam realizować naszą pasję do tworzenia czegoś unikatowego.
Dzięki bardzo indywidualnym, a jednocześnie ponadczasowym wzorom obrączek srebrnych uchwycimy Waszą miłości i zatrzymamy ją na zawsze w metalu szlachetnym. Eminence w każdym roku stara się projektować obrączki z duchem czasu i zgodnie z nowymi trendami.

Srebrne obrączki ślubne na rok 2014Inspirując się Waszą miłością Eminence stworzył kolekcję obrączek na rok 2014. Spora propozycja obrączek miłosnych z sercami jak i obrączek z nowoczesnymi oprawami kamieni. Kilka propozycji obrączek z kwiatkami i z damsko męskimi symbolami. W kolekcji znajdują się obrączki bardzo szerokie z ciekawą oprawą sporej ilości kamieni w różnokolorowym zestawieniu tj. białych cyrkonii, szafirów i rubinów.


 

Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
99% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
4,8 / 5
Wszystko jest OK. Polecam
Jadwiga , 18-11-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
doskonała i fachowa obsługa. Obrączki są śliczne i polecam zakupy w EMINENCE
weronika, 24-11-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2021 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.