NOWOŚCI---2013

Złote obrączki Eminence na rok 2013.

Obrączki złote natchnione prawdziwym uczuciem. U podstaw działalności firmy Eminence znajduje się miłość dwojga ludzi i miłość do tworzenia biżuterii. Wasza miłość i szczęście w życiu codziennym oraz to, że możemy uczestniczyć w tak wyjątkowych chwilach jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i pozwala nam realizować naszą pasję do tworzenia czegoś unikatowego.
Dzięki bardzo indywidualnym, a jednocześnie ponadczasowym wzorom obrączek złotych uchwycimy Waszą miłości i zatrzymamy ją na zawsze w metalu szlachetnym. Eminence w każdym roku stara się projektować obrączki z duchem czasu i zgodnie z nowymi trendami.

Złote obrączki ślubne na rok 2013Inspirując się Waszą miłością Eminence stworzył niewielka kolekcję obrączek na rok 2013. Obrączki wykonane w dwóch kolorach złota w akompaniamencie ciekawych opraw brylantów. Zaprezentowaliśmy również kilka modeli obrączek z grawerowanymi sercami. W śród kolekcji znalazł się wzór obrączek z grawerowaną grupą krwi.


 

Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
100% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Obrączki prześliczne.Obsługę w sklepie bardzo polecam,rozmowa przez telefon super pełen profesjonalizm.Polecam
Justyna Staszak, 23-04-2016
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Zamówiłam obrączki, z prośbą o szybkie wykonanie i się udało:) bardzo się cieszę:) jestem bardzo zadowolona z zamówienia :)
Dominika, 05-09-2018
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2019 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.