Strona główna » Obrączki ślubne » Obrączki klasyczne » Klasyczne z białego złota palladowego

Klasyczne z białego złota palladowego

Obrączki klasyczne - klasyczne piękno i prostota.

Na przestrzeni wieków forma okręgu się nie zmieniała, a jedynie zmieniał się materiał, z jakiego był on wykonywany. Począwszy od starożytnego Egiptu - roślin, skóry, kości, żelaza, po złoto i srebro. Złote obrączki zaczęto wyrabiać w Izraelu, tysiąc lat przed naszą erą, jednakże z biegiem czasu zyskały popularność także w Europie.
Obrączki klasyczne idealnie odzwierciedlają tradycję i są symbolem Waszej wiecznej miłości. W swojej prostocie i elegancji są ponadczasowe i będą pięknym zwieńczeniem ceremonii zaślubin. Odznaczają się delikatnym nieprzemijającym wdziękiem, a upływ czasu jest dla nich nieistotny.

Obrączki z białego złota
 

Obrączki klasyczne z białego złota palladowego.

Obrączki klasyczne to bez wątpienia obrączki eleganckie i ponadczasowe. Zazwyczaj występują w trzech profilach jako obrączki półokrągłe, płaskie i płaskie z delikatnie ściętymi krawędziami. Wykonane są ze złota białego palladowego. Można je dowolnie modyfikować ze względu na szerokość i grubość, przez co zyskują miano obrączek uniwersalnych idealnie dopasowanych do każdego z Was. Zatem ich piękno tkwi w uniwersalności i prostocie.

Obrączki klasyczne z białego złota
 

Białe złoto palladowe.

Obrączki z białego złota palladowego wykonane są zazwyczaj w próbie złota 585. Jest to próba optymalna do produkcji obrączek. Białe złoto palladowe pierwotnie posiada barwę białą z lekkim odcieniem szarości (patrz zdjęcie - pierwsza z prawej). W próbie tej obrączki zawierają 58,5 % złota, a pozostała część to domieszki innych metali. Skład złota w odcieniu białym palladowym to głównie miedź, srebro i szlachetny pallad. Zazwyczaj zawartość palladu w stopie złota wynosi około 19 %. Białe złoto palladowe zawdzięcza swą barwę głównie dzięki domieszce palladu. Pallad powoduje, że obrączki są bielsze od obrączek niklowych, lecz nieco ciemniejsze. Nie posiadają odcieni żółci. Obrączki ze złota palladowego zazwyczaj się cięższe od obrączek żółtych i niestety nieco droższe. Ten rodzaj białego złota głównie polecany jest osobom ze skłonnościami uczuleniowymi na nikiel.

Rodzaje białego złota w obrączkach

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Profil zewnętrzny

Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
4,9 / 5
Ocena 4,9 / 5
100% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Super! Gorąco polecam!
Aneta, 18-10-2017
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Tak dokładnie to ma wyglądać. Uczcie się właśnie od nich, ta firma to diament na naszym rynku! Jestem w pozytywnym szoku, ceny fantastyczne, jakość cudowna, i przede wszystkim termin realizacji. W razie czego 1 dzień tylko.Tylko! zaznaczam, bo nie wszyscy to potrafią zrozumieć. Zresztą dopóki nie zamówicie się nie dowiecie. Opieka klienta, szybkie odpowiedzi na pytania. Życzę tej firmie najlepszego i 100 lat tak jak to śpiewali na naszym weselisku! Dziękuję i polecam wszystkim spóźnialskim. Bardzo rzadko się zdarza wydać tak uczciwie pieniądze. Trzymajcie się i postępujcie tak dalej!!! Dziękuję, jesteście najlepsi!
Mariusz, 15-12-2018
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2019 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.