Strona główna1 » Obrączki ślubne2 » Obrączki klasyczne3 » Klasyczne z białego złota niklowego

Klasyczne z białego złota niklowego

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Profil zewnętrzny

Obrączki klasyczne - klasyczne piękno i prostota.

Na przestrzeni wieków forma okręgu się nie zmieniała, a jedynie zmieniał się materiał, z jakiego był on wykonywany. Począwszy od starożytnego Egiptu - roślin, skóry, kości, żelaza, po złoto i srebro. Złote obrączki zaczęto wyrabiać w Izraelu, tysiąc lat przed naszą erą, jednakże z biegiem czasu zyskały popularność także w Europie.
Obrączki klasyczne idealnie odzwierciedlają tradycję i są symbolem Waszej wiecznej miłości. W swojej prostocie i elegancji są ponadczasowe i będą pięknym zwieńczeniem ceremonii zaślubin. Odznaczają się delikatnym nieprzemijającym wdziękiem, a upływ czasu jest dla nich nieistotny.

Obrączki z białego złota
 

Obrączki klasyczne z białego złota.

Obrączki klasyczne to bez wątpienia obrączki eleganckie i ponadczasowe. Zazwyczaj występują w trzech profilach jako obrączki półokrągłe, płaskie i płaskie z delikatnie ściętymi krawędziami. Wykonane są ze złota białego niklowego. Można je dowolnie modyfikować ze względu na szerokość i grubość, przez co zyskują miano obrączek uniwersalnych idealnie dopasowanych do każdego z Was. Zatem ich piękno tkwi w uniwersalności i prostocie.

Obrączki klasyczne z białego złota
 

Rodzaje białego złota w obrączkach.

Obrączki z białego złota wykonane są zazwyczaj w próbie złota 585. Jest to próba optymalna do produkcji obrączek. Białe złoto niklowe pierwotnie posiada barwę białą z lekkim odcieniem żółci (patrz zdjęcie - pierwsza z lewej). W próbie tej obrączki zawierają 58,5 % złota, a pozostała część to domieszki innych metali. Skład złota w odcieniu białym niklowym to głównie miedź, srebro i nikiel. Zazwyczaj zawartość niklu to około 15 %. Białe złoto zawdzięcza swą barwę głównie dzięki domieszce niklu. Ze względu na właściwościowy uczuleniowe obrączki niklowe powinny być pokryte ochronną warstwą rodu. Rod powoduje zmianę barwy na śnieżno białą (patrz zdjęcie - środkowa obrączka). Dla osób ze skłonnościami uczuleniowymi polecamy obrączki z białego złota palladowego (patrz zdjęcie - pierwsza z prawej).

Rodzaje białego złota w obrączkach

 
Zaufało nam już wielu klientów
Wasza ocena
5,0 / 5
Ocena 5,0 / 5
100% Klientów poleca nasz sklep
Opinie klientów Eminence
5,0 / 5
Szybka sprawna realizacja oraz możliwość kontaktu. Polecam.
Piotr, 03-10-2018
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
5,0 / 5
Transakcja przebiegła pomyślnie, polecam.
Anna, 09-02-2017
Klient poleca zakupy w naszym sklepie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl © 2007 - 2019 EMINENCE - Jubiler Oleśnica | Polityka prywatności.