wyszukiwanie zaawansowane
h61ccb16837eicp3
WalutaPolski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
» Formy płatności

Formy płatności

Formy płatności w firmie Eminence.

 
Przelew bankowy - jest to popularna i bezpieczna forma dokonywania płatności za zamówiony towar. W chwili zamówienia deklarujesz formę płatności, i następnie dokonujesz przedpłaty całości kwoty widniejącej na fakturze zamówienia na nasze konto. Jeżeli posiadasz konto PKO BP Inteligo to dokonasz płatności bez prowizji, my również posiadamy rachunek Inteligo. Następnie firma wysyła zamówiony towar na dane adresowe przekazane w trakcie zamówienia. Istnieje również możliwość przekazania kwoty za zamówienie w chwili jego ukończenia. Schemat transakcji jest następujący. Składacie Państwo zamówienie i przekazujecie 100-500 zł zadatku na poczet zamówienia. My realizujemy zamówienie w określonym czasie i gdy wyrób jest już gotowy i rozliczony to przekazujemy informacje o pozostałej kwocie do zapłaty. Zapłaty możesz dokonać poprzez przelew bankowy lub poprze pobranie przy odbiorze - dokonujesz zapłaty kurierowi w chwili dostawy. Prosimy o potwierdzenie formy płatności w chwili składania zamówienia.
Dokonując przelewu w tytule proszę podać numer zamówienia widniejący w dokumentach. W celu wydrukowania druczka przelewu możesz posłużyć się formularzem dostępny pod poniższym linkiem:
 

https://www.eminence.pl/allegro/druki/przelew_form.php
 

Dane niezbędne do wykonania przelewu (również z zagranicy) znajdują się poniżej:
 
 
platnosci.pl
PPHU Eminence
Sebastian Drobnica
ul. Wrocławska 18
56-400 Oleśnica
POLSKA/POLANDPKO BP Inteligo:  50 1020 5558 1111 1257 0090 0059
Numer SWIFT:  BPKOPLPW
Numer IBAN:   PL 50 1020 5558 1111 1257 0090 0059
 
 
Płatność przy odbiorze przesyłki - płatności dokonacie Państwo w chwili doręczenia przesyłki przez kuriera. Proszę pamiętać, iż w niektórych sytuacjach (zazwyczaj przy zamówieniu obrączek złotych) prosimy o wpłatę zadatku w wysokości od 100 zł. O wysokości zadatku i danych do wykonania przelewu firma poinformuje Państwa w chwili potwierdzenia zamówienia. Pozostała kwota zamówienia płatna jest w chwili odbioru przesyłki. O wysokości pozostałej kwoty do zapłacenia i terminie wysyłki będziecie Państwo poinformowani poprzez email. Ta forma płatności obarczona jest dodatkowym kosztem kuriera. Koszt ten widniał będzie w chwili składania zamówienia na podsumowaniu transakcji tytułem - Płatność przy odbiorze. Wysokość kwoty pobrania doliczona będzie do wysyłki. łączny koszt wysyłki pobraniowej kurierem UPS to 25 zł.
 
Gotówka Przy Odbiorze Osobistym - jeżeli możecie Państwo odebrać przesyłkę osobiście w siedzibie naszej firmy to bardzo zapraszamy. Proszę pamiętać, iż w niektórych sytuacjach (zazwyczaj przy zamówieniu obrączek złotych) prosimy o wpłatę zadatku w wysokości od 100 zł. O wysokości zadatku i danych do wykonania przelewu firma poinformuje Państwa w chwili potwierdzenia zamówienia. Zadatek można uiścić również w siedzibie firmy np. podczas pomiaru paluszków. Pozostała kwota za zamówienie rozliczona będzie w chwili odbioru biżuterii. O wysokości kwoty do zapłacenia i terminie odbioru będziecie Państwo poinformowani poprzez email lub telefonicznie.

 
PayU - Bezpieczne płatności internetowe Płatności online - www.payu.pl -płatności realizowane są poprzez centrum płatności online - www.payu.pl. Platnosci payu.pl to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie. W ramach tej formy płatności znajdują się następujące możliwości uiszczenia zapłaty za towar:
 
PAYU
 
 
PayPal - Bezpieczne płatności internetowePłatności online - PayPal - https://www.paypal.com/pl. Przez telefon i tablet, mobilnie i online. Możliwości jest wiele, a wybór należy do Ciebie. Z nami kupujesz jak chcesz i masz pewność, że Twoje dane finansowe są bezpieczne.
Płatności PayPal
 

UWAGA: Niestety na różnice kursowe wynikające pomiędzy walutami PLN a walutami innych krajów nie jesteśmy w stanie utrzymaj tej płatności bez prowizji. Zatem dla tej metody płatności ustalamy prowizję w wysokości 2 %.

 
Kredyt on-line, eRaty Santander Consumer Finanse - https://www.santanderconsumer.pl/raty-jak-kupic - Zakupy bez wychodzenia z domu i bez posiadania karty kredytowej? Tak to możliwe. Przy pomocy tej formy płatności sfinansujecie zakup swojej wymarzonej biżuterii ślubnej. Santader Consumer Finanse to czołowa firma w branży Consumer Finance w Polsce specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań kredytowych dla klientów indywidualnych.
W celu złożenia wniosku kredytowego zapraszamy do zapoznania się z procedurą zakupu (link znajduje się poniżej). W karcie każdego produktu dostępny jest symulator rat.

 
Sprzedaż ratalna eRaty Santander Consumer Finanse


 
Logo Transferuj.plPłatności online - transferuj.pl - dzięki temu systemowi możesz wybrać jeden z ponad 38 banków aby dokonać przelewu wewnętrznego, księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym - zdecydowanie więcej niż oferują inne systemy płatności internetowych.
 
 

Poniżej znajduje się szczegółowa lista kanałów płatności:
 

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD
 
alt

Przejdź do strony głównej