wyszukiwanie zaawansowane
t9g4bfqcla
Waluta Polski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
» Wszystko o obrączkach firmy Łazur

Wszystko o obrączkach firmy Łazur

Producent obrączek ślubnych Łazur

Firma Łazur to wiodąca firma w śród producentów obrączek w Polsce. Firma dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii zapewnia najwyższą jakość wyrobów i elastyczne czasy realizacji.


Firma Łazur jako producent zapewnia:

 
Dożywotnią gwarancję - producent udziela bezterminowej gwarancji na wyrób
Stop złota najwyższej jakości - stop jednorodny i twardy
Bardzo trwałe połączenia kolorowe wykonywane przy pomocy technologii dyfuzyjnej
Bezpłatny grawerunek laserowy - kroje pisma znajdują się poniżej
Dowolna możliwość zestawiania kolorów według trzech wariantów - złoto żółte, różowe i białe palladowe
Każda obrączka jednokolorowa może być wykonana w trzech kolorach - złoto żółte, złoto różowe i białe złoto palladowe
Uwaga: Standardowo każdy element z białego złota wykonany jest w białym złocie palladowym
Każda obrączka może być wykonana w kilku wariantach cenowych
W obrączkach można oprawiać brylanty oraz cyrkonie
Możliwość wykonania obrączek ze złota powierzonego


Ponadto każdy wzór z oferty firmy Łazur można wykonać w kilku wariantach wagowych. Każdy wariant ze względu na różną grubość obrączki (począwszy od 1.5 mm po 0.9 mm) rożni się wagą, a co za tym idzie również i ceną. Zatem ten sam wzór obrączki można zakupić w wersji tańszej nawet o 40 %. Nasz system sklepowy umożliwia zakup każdego wzoru z uwzględnieniem wariantów wagowych. Każdą z opcji należy wybrać z dostępnych list rozwijanych. Ceny będą automatycznie przeliczone.
 

Decydując się na oprawę kamyczków proszę zwrócić uwagę, że taka możliwość istnieje tylko w wersjach najgrubszych tj. katalogowych 1.5 i 1.3 mm. W wersjach pozostałych nie ma możliwości oprawy kamieni. Cennik kamyczków zamieszczony jest w poniższej tabeli. Każdą opcję brylantu można zamienić na cyrkonie. Do biżuterii z brylantami producent dołącza certyfikat potwierdzający ich autentyczność.

Wyboru kamyczków dokonuje się również przy pomocy list rozwijanych. Ceny będą automatycznie przeliczone. Proszę również zwrócić uwagę na cenę wyrobów.

Standardowo cena podawana jest bez oprawy kamyczków. Cena zostanie zaktualizowana poprzez stosowny wybór. Poniżej znajduje się przykładowa tabela z podaną grubością i wagą. Poniżej znajduje się również opis poszczególnych wariantów.

 

  Wersja katalogowa Wersja katalogowa - 1.3 mm Wersja lekka Wersja Super lekka
Grubość: 1.5 mm 1.3 mm 1.1 mm 0.85 mm
Profil soczewkowy: TAK TAK NIE NIE
Oprawa kamieni: TAK NIE NIE NIE
Cennik kamieni:
Brylant
1.25 - 0.008 ct/Si/G-H
Brylant
1.50 - 0.015 ct/Si/G-H
Brylant
1.75 - 0.025 ct/Si/G-H
Brylant
2.00 - 0.035 ct/Si/G-H
Brylant
2.50 - 0.065 ct/Si/G-H
90 zł / sztuka 120 zł / sztuka 160 zł / sztuka 240 zł / sztuka 400 zł / sztuka
Cyrkonie - Swarovski Zirkonia Classics
30 zł /sztukaInformujemy również, że każdy wzór może być wykonany z powierzonego złota. W karcie każdego produktu zawarte są informacje ile dokładnie kosztuje wykonanie obrączek. Ceny również uwzględniają oprawę brylantów oraz cyrkonii. W opisie znajduje się link do regulaminu przerobu złota. Przed przystąpieniem do transakcji prosimy o szczegółowe zapoznanie się z jego treścią.
* Podane ceny za usługę wykonania obrączek z Waszego złota w opcji białego złota palladowego mogą ulec zmianie ze względu na wahania cen kursu palladu na giełdzie światowej.


Metoda bezszwowa wykonywania obrączek.


Wszystkie produkowane przez firmę Łazur obrączki wykonane są metodą bezszwową. Oznacza to, że podstawa obrączki wykonana jest z jednego kawałka metalu. Metal zostaje odlany w formię rur, następnie zostaje ciągniony i cięty na odpowiednie krążki. W ten sposób otrzymuje się obrączki o najwyższej jakości.

Metoda bezszwowa wykonywania obrączek


Zgrzewanie obrączek złotych metodą Sinteringu.


Większość połączeń obrączek wielobarwnych wykonywanych jest poprzez technikę - łączenie (zgrzewanie) przez przenikanie tzw. Sintering. Zgrzewanie według tej technologii polega na samorzutnym mieszaniu się cząsteczek i atomów łączonych metali i odbywa się według ściśle określonych parametrów tj. temperatury i ciśnienia. Łączenie metali jest trwałe i charakteryzuje się dużo lepszymi walorami estetycznymi. Obrączki wykonane w tej technologii znacznie lepiej znoszą wszelkie korekty rozmiarów

Zgrzewanie obrączek złotych metodą Sinteringu


Białe złoto palladowe w standardzie.


Każdy wzór obrączek Łazur w standardzie wykonany jest w wersji z białego złota Palladowego.

Białe złoto palladowe to złoto najwyższej jakości. Białe złoto uzyskane jest poprzez dodanie do czystego złota żółtego odpowiedniej ilości palladu (pallad to metal szlachetny). W przeciwieństwie do złota niklowego, białe złoto palladowe posiada wyraźniejsza barwę, jest w pełni antyalergiczne a błysk i kontrast są bardzo intensywne. Takie złoto nie wymaga stosowania zabiegu rodowania. Użycie palladu w stopach złota bezpośrednio przekłada się na cenę ostatecznego wyrobu. Stop złota zawierający pallad jest stosunkowo droższy od standardowego złota niklowego. Wyroby zawierają 19 % palladu.

Białe złoto palladowe


Opis wersji wykonania dla obrączek Łazur.


Wariant wersji wykonania - Katalogowy 1.5 mm - wersja najgrubsza i najbardziej masywna. Ta wersja zawiera profil soczewkowy od wewnątrz. W tej wersji istnieje możliwość oprawy kamyczków. Taka grubość obrączki jest optymalna.
Wariant wersji wykonania - Katalogowy 1.3 mm - wersja o nieco delikatniejszej grubości. Wersja ta zawiera również wewnętrzny profil soczewkowy. W tej wersji można oprawiać kamyczki do średnicy 1.5 mm.
Wariant wersji wykonania - Lekka 1.1 mm - wersja cieńsza, nie zawiera wewnętrznego profilu soczewkowego oraz nie ma możliwości oprawy kamieni.
Wariant wersji wykonania - Super lekka 0.85 mm - wersja najcieńsza, nie zawiera wewnętrznego profilu soczewkowego oraz nie ma możliwości oprawy kamieni.
Uwaga: Zdjęcia przedstawiają wersję Katalogową. Pozostałe wersje mogą nieznacznie odbiegać wyglądem od wersji Katalogowej.

Profil soczewkowy obrączek


Warianty grawerunku dla obrączek Łazur.


W obrączkach firmy ŁAZUR oferujemy gratisowo tylko grawer laserowy. Laserowy grawer wykonywany jest gratis. Fotografię poglądową grawerunku oraz wariantów pisma przedstawia fotografia. Uwaga: Proponujemy również wykonanie grawerunku wewnętrznego według czcionek firmy Eminence. W takim wypadku prosimy o odpowiednią adnotację podczas składania zamówienia.Grawer obrączek Łazur
 


Kolorystyka obrączek.


Obrączki można dowolnie zestawiać kolorystycznie. Do wyboru są trzy kolory złota - złoto żółte, złoto różowe i złoto białe palladowe. Wybór odpowiedniej kolorystyki dostępny jest w rozwijanych listach każdego produktu.

Kolorystyka obrączek Łazur


Tak pakujemy obrączki złote firmy Łazur.


Obrączki złote opakowane są w stylowe i gustowne drewniane opakowanie. Całość zapakowana jest w torebeczkę przewiązaną delikatną wstążką. Obrączki zaopatrzone są w stosowny certyfikat zawierający dane produktu, tj. numer seryjny, model, wagę, rozmiary i specyfikacje kamieni szlachetnych. Dołączona jest również instrukcja obsługi wskazująca jak długo utrzymać blask obrączek.

Opakowanie obrączek złotych firmy Łazur

 


Konfigurator obrączek 3d - zaprojektuj swoje wymarzone obrączki.


Firma Łazur przedstawia Państwu bardzo ciekawe narzędzie do kreowania indywidualnych obrączek ślubnych. Za pomocą konfiguratora stworzycie Państwo swoje wymarzone obrączki. Konfigurator dostępny jest na stronie producenta tj. firmy Łazur pod adresem:

 

https://obraczki.pl/konfigurator-3d


My jako partner i przedstawiciel firmy Łazur przedstawimy Państwu kosztorys wyliczony na podstawie parametrów z konfiguratora. Zanotuj wszystkie niezbędne parametry tj. szerokości, układ kolorów, opraw kamieni itp., i następnie przekaż te dane. My na podstawie Państwa wyliczeń przedstawimy ofertę na wymarzone obrączki ślubne firmy Łazur.


Zatem serdecznie zachęcamy do korzystania z konfiguratora.

 

 

Konfigurator obrączek firmy Łazur
 


Przejdź do strony głównej