wyszukiwanie zaawansowane
h6tdu3rducq0r7pbmf71
Waluta Polski ZłotyEuroDolarFunt brytyjski
» Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Obrączki Firmy Eminence

Poniżej zamieszczamy wszystkie niezbędne informacje pomocne przy zakupie obrączek firmy Eminence.


Firma Eminence jako producent zapewnia:
 

Dożywotnią gwarancję - producent udziela bezterminowej gwarancji na wyrób
Dożywotnią obsługę i serwis
Obrączki wykonywane metodą bezszwową
Stop złota najwyższej jakości - stop jednorodny i twardy
Bardzo trwałe na rozciąganie połączenia kolorowe wykonywane przy pomocy technologii dyfuzyjnej
Bezpłatny grawerunek - kroje pisma znajdują się tutaj
Dowolna możliwość zestawiania kolorów według trzech wariantów - złoto żółte, złoto różowe i białe złoto palladowe
Każda obrączka jednokolorowa może być wykonana w trzech kolorach - złoto żółte, złoto różowe i białe złoto palladowe
Każdy element z białego złota wykonany jest w białym zlocie palladowym
W obrączkach można oprawiać brylanty oraz cyrkonie - link znajduje się tutaj
Możliwość wykonania obrączek ze złota powierzonego


Białe złoto palladowe w standardzie.

 

Każdy wzór obrączek Eminence w standardzie wykonany jest w wersji z białego złota Palladowego.

Białe złoto palladowe to złoto najwyższej jakości. Białe złoto uzyskane jest poprzez dodanie do czystego złota żółtego odpowiedniej ilości palladu (pallad to metal szlachetny). W przeciwieństwie do złota niklowego, białe złoto palladowe posiada wyraźniejsza barwę, jest w pełni antyalergiczne a błysk i kontrast są bardzo intensywne. Takie złoto nie wymaga stosowania zabiegu rodowania. Użycie palladu w stopach złota bezpośrednio przekłada się na cenę ostatecznego wyrobu. Stop złota zawierający pallad jest stosunkowo droższy od standardowego złota niklowego. Nasze wyroby zawierają 19 % palladu.

Białe złoto palladowe


Dlaczego nasza biżuteria?

 

Pokrótce przedstawimy kilka aspektów, dzięki którym wybór naszej oferty będzie łatwiejszy i w efekcie bardziej zadowalający.
 

Po pierwsze - wszystkie produkowane obrączki przez firmę Eminence wykonane są metodą bezszwową. Podstawa obrączki wykonana jest z jednego kawałka metalu. Metoda ta zapewnia dłuższą trwałość biżuterii oraz wyklucza ewentualne pęknięcia. Wykonywanie obrączek w tej technice w znacznym stopniu ułatwia korekty rozmiarów.

 

Metoda bezszwowego wykonywania obrączek


Po drugie - jak pisaliśmy w "poradniku młodej" pary złoto w postaci czystej jest metalem bardzo miękkim i podatnym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. W przemyśle jubilerskim zastosowanie ma złoto o próbie 585. Próba 585 oznacza, iż na 1000 części przypada 585 (14 karat) czystego złota, natomiast pozostała część tj. 415 to stopy innych metali. Odpowiednia proporcja złota to nie tylko jedyny warunek dobrych właściwości stopu. Ważnym elementem, są również liguraty tj. dodatki stopowe dodawane do złota. Dodatki te stanowią pozostałą część stopu złota - 415 pozostałych części dodanych do czystego złota. Ważne, aby obrączki wykonywane były z czystego złota z dodatkiem ligur renomowanych firm.
W produkcji biżuterii firma Eminence wykorzystuje tylko czyste złoto oraz dodatki stopowe renomowanych, światowych firm.
 

Dodatki stopowe do obrączek


Po trzecie - łączenie różnych kolorów złota. My oferując Państwu biżuterię proponujemy wykonywanie połączeń kolorowych przy pomocy technologii łączenia poprzez przenikanie. Zgrzewanie według tej technologii polega na samorzutnym mieszaniu się cząsteczek i atomów łączonych metali i odbywa się według ściśle określonych parametrów tj. temperatury i ciśnienia. Łączenie metali jest trwałe i charakteryzuje się dużo lepszymi walorami estetycznymi. Obrączki wykonane w tej technologii znacznie lepiej znoszą wszelkie korekty rozmiarów. Możliwe jest powiększenie obrączki nawet o 5 numerów.
 

Dyfuzyjne łączenie obrączek


Po czwarte - stwarzamy możliwość dopasowania każdego wzoru do Państwa oczekiwań. Przedstawione wzory można dowolnie modyfikować min. zmieniać konfigurację kolorystyczną, zmieniać wykończenia, oprawiać dodatkowe kamienie, zmieniać profil itp. Takie podejście pozwoli na stworzenie obrączek dopasowanych do indywidualnych cech każdej pary młodej.
 

Dowolne modyfikacje obrączek


Po piąte - obrączki są produktem, który musi nieść w sobie wartość dodaną w postaci usług komplementarnych. Co to oznacza dla klienta? Firma oferując obrączki musi również oferować ich kompletny serwis. Często się zdarza, że opieka nad klientem kończy się w chwili samej sprzedaży wyrobu. O wszelkie naprawy, renowacje i korekty rozmiarów klient musi martwić się sam.
My jako firma zobowiązujemy się do dożywotniej obsługi po sprzedażowej. Oferujemy wszelkiego typu naprawy, renowacje obrączek i co najważniejsze korekty rozmiarów. Oczywiście przed decyzją zakupu prosimy bardzo o przeczytanie wszystkich informacji o rozmiarach oraz informacji na temat realizacji zamówienia. Prosimy również przeczytać artykuł - poradnik zakupu obrączek.

 

U nas klient nigdy nie pozostanie sam.

 


Gwarantowana jakość wyrobów Eminence


Przejdź do strony głównej